м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Зміни, які зроблять Вас здоровою людиною

 

 

Життя людини не повинно бути важким. Існує багато простих змін способу життя, які Ви можете зробити, не докладаючи особливих зусиль. Ось деякі з них:

1. Відмовитись від цукру

Білий цукор є шкідливим для здоров’я людини:

  • викликає різкий перепад вмісту глюкози в крові,
  • збільшує ризик виникнення ожиріння, діабету та серцевих захворювань,
  • прискорює процеси старіння.

Вилучення цукру з харчування дозволить Вам почуватись більш енергійними та здоровими. Замінити цукор можна медом, або їжею із цільно- зернових культур, а також невеликою кількістю чорного шоколаду.

2. Відмовтесь від споживання кави

Каву споживають велика кількість людей кожен день. Кофеїн, якій допомагає не заснути та зосередитись у надмірній кількості може нанести шкоду нашому здоров’ю. Тому, споживання кави має бути у малих кількостях або взагалі відмовтесь від нього, що покращить стан Вашого здоров’я.  

3. Найдіть собі справу до душі

Для людини надзвичайно важливо мати психологічну рівновагу. Можна приєднатись до певного клубу – це чудовий спосіб зустрітись з новими людьми, також почати роботи те, що Вам подобається або навчитись чомусь новому. Різноманітність клубів дає Вам свободу вибору.

4. Виберіть активний спосіб життя

Тренування та збалансоване харчування – це дві найважливіші речі, коли мова йде про покращення Вашого фізичного здоров’я. Дослідження довели, що регулярні фізичні навантаження зменшують ризик розвитку хвороб серця, інсульту, цукрового діабету та інших.

Займатись фізично активними вправами що найменше 30 хвилин в день!

5. Гігієна

Гігієна Вашого тіла необхідна, щоб зберігати гідний рівень фізичного здоров’я. На сам перед  найважливішою  гігієною – гігієна ротової порожнини, оскільки вона пов’язана з багатьма органами нашого тіла. Гієна ротової порожнини включає в себе: чищення зубів два рази на день, полоскання рота і регулярне відвідування стоматолога.

6. Прогулянки

Якщо Вам пощастило жити біля парку, скористайтесь цим! Загально відомо, що свіже повітря надзвичайно гарний помічник Вашого фізичного та психологічного здоров’я. Додайте  до цього і той факт, що Ви станете більш активними, якщо будете регулярно прогулюватись на свіжому повітрі.

7. Ходьба

Замість поїздки на роботу на автомобілі або на автобусі, спробуйте пройтись пішки. Це допоможе Вам прокинутись та отримати гарний старт на весь робочий день.

Будь-яка з наведених  змін може бути включена у Ваше поточне життя, а це крок щоб стати більш здоровою людиною вже сьогодні!