м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Як впливають танці на розвиток дитини?

Фізичний розвиток. Заняття танцями сприяють формуванню правильної постави та гарної ходи. Також у дитини розвиваються м’язи, рівновага, координація та сила волі. Активні танцювальні рухи спрямують дитячу енергію в правильне русло та сприятимуть міцному сну.

Емоційний вплив. Енергія, витрачена малюком на танцях дасть йому великий заряд позитивних емоцій та покращить настрій. Заняття посприяють розвитку комунікабельності та творчості маленької особистості.

Естетичний розвиток. Діти навчаються граціозним рухам, вишуканим манерам та правилам поведінки. Якщо з самого дитинства доглядати за своїм тілом, поставою, ходою та харчуванням, то звичка буде зберігатися і в дорослому віці.

Соціальний розвиток. Дитячі танцювальні групи зазвичай є великими, що сприяє активному спілкуванню між дітками. Діти стають менш сором`язливими та більш відкритими. У них з`являється почуття відповідальності та командної роботи.

Вплив на успішність у школі. За рахунок постійних занять танцями у дитини виробляються зосередженість та наполегливість, що сприяє кращому засвоєнню інформації у школі. Більш того діти впевненіше відповідають на уроках та активніше беруть участь у шкільних заходах.

Заняття танцями не просто формують фізичний розвиток дитини, а ще й дають позитивні емоції, гарний зовнішній вигляд, можливість самовираження. Дайте можливість своїм дітям розкрити свої здібності і вони будуть вдячні Вам за це.