м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Як розвинути силу волі

Воля…. Хмммм… Що ж це за “фрукт” і як ним “заволодіти” мріє знати кожен з нас, адже сьогодні в нашому житті без неї дуже тяжко. Люди, які нею не володіють, в більшості випадків мало чого добиваються, живуть тим, що їм “дарує” доля, а не тим, що вони можуть “взяти” самі. Отже сила волі – невід’ємний компонент нашого щасливого та успішного життя.

Щоб досягнути успіху у будь-якій справі, треба на славу потрудитись. “Але ж це так тяжко… І часу знову немає, і сили закінчились, і все бажання кудись пропало, і взагалі в мене настрою нема, і що ви хочете знову від мене? Я стомлена і хочу відпочити.” Такі виправдання зазвичай знаходить кожна з нас, щоб відкласти якусь справу на потім.

Треба пам’ятати, що всі ці причини є лише нашим “тягарем”, “якорем”, який тягне нас на дно. А нам же треба до зірок і вище неба, правда ж? J Тому стиснувши усю волю в кулак прямуємо тільки в цьому напрямку.

Що ж для цього потрібно зробити, аби навчитись стримувати свою лінь та вміло володіти собою в першу чергу?

Одним з найбільш дієвих факторів опанування сили волі є правильна мотивація.  Для цього ми чітко в своїй голові повинні поставити конкретну мету, здійснення якої для нас є дійсно вагомим. Найважливішим є уявити результат, якого ми досягнемо виконавши ту чи іншу дію. А ще важливішим є запам’ятати (аж до досягнення поставленої цілі) емоції , які ми відчули під час того як уявили, що досягли бажаного результату.  І кожен раз, як до нас у гості знов буде “приходити” сама величність лінь ми згадавши ці емоції маленької “перемоги” отримуватимемо наснагу і силу для боротьби за результат, за ціль, за мрію, за те, щоб наше життя ставало все яскравішим, наповненим райдужних барв та щасливих моментів.