м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Як підтримувати оптимальний рівень цукру в крові

Завдяки дослідженням встановлено – підвищений рівень цукру в крові для більшості захворювань є небезпечним. Вам потрібно дізнатись, як поліпшити і контролювати рівень цукру в крові. Це призведе до покращення загального стану здоров’я і багатьох аспектів життя, яке включає в собі оздоровлення функції мозку, підвищення енергії, втрати жиру та збільшення тривалості життя!

Одна з ключових речей – рівень глюкози в крові, яка бере участь у здоров’ї крові.

Фізичні навантаження, які впливають на рівень глюкози в крові

Стійкість до інсуліну стає одним з найбільш поширених та серйозних проблем зі здоров’ям, і залежить напряму від нестачі фізичної активності.

Наше суспільство побудоване для зручності та бездіяльності. Ми сидимо на роботі весь день, їмо у  ресторанах швидкого харчування, відпочиваємо перед телевізором у нічний час, і т.д. Це «ідеальний» рівень життя для посилення жиру, змінення рівня цукру в крові і результат – хвороби.

Хороша новина – якщо ви будете вести активний спосіб життя, незалежно від його активності, рівень цукру в крові буде зменшуватись. Найкраща допомога вам у цьому – це кардіо та силові навантаження. Проте, навіть, просто прогулянка по вуличкам міста та околицях може допомогти тримати рівень цукру в нормі.

Фізичні вправи не повинні займати кілька годин у день або місяці виснажливих тренувань. Вчені довели, що 15 днів високої інтенсивності тренувань покращить чутливість до інсуліну більш ніж на 20 %. Незалежно від того які тренування ви обрали, їх потрібно робити регулярно. Вам буде достатньо, навіть 15 хвилин у день, які можуть позитивно вплинути на ваше здоров’я.

Контроль цукру в крові має велике значення для вашого здоров’я. Навіть, невеликі зміни у вашому способі життя, можуть привести до різкого підвищення рівня цукру в крові. Досконалого методу для покращення вашого здоров’я немає. Потрібно постійно вести здоровий спосіб життя: займатися фізичними вправами, їсти здорову їжу, достатньо спати та знизити рівень стресу.

Всі ці поради допоможуть вам знизити ризик захворювань, скинути зайву вагу та отримати в перспективі радість від життя! .