м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Як нормалізувати кровообіг

Кровообіг у нашому організмі має важливе значення для здоров’я. Саме  завдяки хорошому кровообігу наш організм насичується поживними мінералами та киснем, що сприяє циркуляції крові, росту клітин і нормалізації життєдіяльності органів.

Фізичні вправи

Фізичні навантаження допоможуть покращити циркуляцію крові. Не треба виконувати складні вправи, або максимальні навантаження. Для початку достатньо обмежитись прогулянками протягом 30 хвилин на день по 5 разів на  тиждень. У подальшому рекомендуємо займатись фітнесом, наприклад, хатха-йога, пілатес, калланетика або денс мікс. Завдяки регулярним тренуванням Ваш кровообіг покращиться і Ваше самопочуття поліпшиться.

Гідротерапія

Це ще один спосіб, який допоможе «полагодити» кровообіг. Його користь полягає у тому, що коли Ви приймаєте гарячу ванну, сауну або джакузі кровоносні судини розширяються, таким чином збільшується прилив крові до кінцівок і покращується кровообіг.

Какао

Цей продукт допомагає поліпшити циркуляцію крові. Крім цього дослідження показали, що какао завдяки своїм біо-хімічним речовинам змушує артерії розширюватись,  покращуючи прилив крові до кінцівок. Вживайте шоколад кожного дня, але пам’ятайте, що шоколад повинен мати у собі не менше 70 відсотків какао.