м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Взуття для занять із степ аеробіки

У зв’язку з тим що на заняттях із степ аеробіки досить серйозні навантаження на голеностоп,  варто  зауважити, що на тернування потрібно приходити у кросівках. Великий вибір спортивного взуття в магазинах ускладнює вибір.  Ось, декілька правил, які допоможуть вам у виборі кросівок для комфортного тренування.

 

Правило перше – кросівки мають бути на половину розміра більші ніж ступня. Тоді, пальці вільно будуть рухатись і не будуть  відчувати стискання з боків. При деяких захворюваннях, рекомендації ще більш суворі – спортивне взуття повинно бути на 1,5 см більшим ніж ступня. Це стосується  всіх, у кого діагностовано варикозна хвороба, атеросклероз судин нижніх кінцівок, тромбофлебіт та серцева недостатність. При цих захворюваннях є схильність до набряків, які провокуються навіть  при незначних навантаженнях, тому  це треба обов’язково  враховувати при виборі взуття.

Правило друге – необхідно враховувати систему амортизації. Вона представлена декількома технологіями – повітряними подушками, мікропорами та проміжною підошвою. Остання може бути зроблена з поліуретану.

Поліуретан є важким матеріалом, але міцним. Тому він рекомендується для “вуличного взуття.»

Повітрянні подушки, можуть мати різне розташування та різні газові наповнювачі. Люди, які мають певні проблеми з хребтом, належить займатись у кросівках на повітряній підошві. Ці моделі максимально “гасять” ударну хвилю.

Правило третє – кросівки повинні мати устілки, які можна витягнути. Це важливо для тих людей, які страждають від плоскостопія. Для таких людей не має спецальних кросівок. Плоскостопість необхідно коригувати за допомогою спеціальних ортопедичних устілок, які вставляються замість “рідних”.

Правило четверте – необхідно звернути увагу і на вентиляційні властивості матеріалів. Раніше вважалось, що ідеальні кросівки повинні бути з натуральної шкіри. Зараз є альтернативні синтетичні матеріали, наприклад, гортекс, який з вигляду нагадує нубук. Він володіє прекрасними вентиляційними та вологовідштовхуючими властивостями

Пам’ятайте : правильно вибране взуття- це запорука вашого безпечного тренування!