м. Львів, вул. Роксоляни, 18

ВІТАМІНИ, ЯКІ ПОТРІБНО ВЖИВАТИ ВЛІТКУ

ВІТАМІНИ, ЯКІ ПОТРІБНО ВЖИВАТИ ВЛІТКУ

Три вітаміни, які необхідні вам для здоров’я

У спекотні місяці літа ваша шкіра більше піддається впливу ультрафіолетових променів, ніж будь-який інший час року, тому вам знадобиться більше захисту для вашої шкіри.

Розглянемо три вітаміни для літа, які можуть допомогти запобігти пошкодженню від сонця та способи отримання цих корисних вітамінів.

Вітамін А

Вітамін А найчастіше міститься в таких овочах, як морква, солодка картопля та темно-зелені листові овочі, такі як капуста. Він відіграє значну роль у здоров’ї зору, життєдіяльності клітин та імунній системі, також може допомогти відновити пошкодження шкіри від сонця. На думку дослідників, вітамін А (він же ретинол) може допомогти захистити нас від меланоми, яка є найнебезпечнішою формою раку шкіри. Щодня приймаючи цей вітамін, ваша шкіра стане більш захищеною до ультрафіолетових променів, яким вона щодня піддається.

Вітамін С

Цей вітамін є, мабуть, першим, що виникає на думці, коли ви чуєте “вітаміни для літа”, оскільки він зазвичай міститься в багатьох фруктах, таких як апельсини, грейпфрути, а також у овочах(помідори) та у ягодах.

Вітамін С — є важливим для здоров’я шкіри, який допоможе захистити її від зовнішніх стресових факторів, таких як сонце, і стимулюватиме синтез колагену, тим самим запобігаючи фотопошкодженню. Крім того, він також вважається антиоксидантом, і природно, робить вашу шкіру більш пружною

Вітамін С також є природним підсилювачем гістаміну та імунної системи. Це означає, що якщо ви часто страждаєте від алергії влітку, прийом вітаміну С допоможе усунути ваші симптоми та покращить самопочуття!

Вітамін Е

Вітамін Е в основному міститься в горіхах, тофу, яловичині, нежирній свинині, баранині та жирній рибі. Вважається, що це потужний протизапальний засіб.

Дослідження показали, що він запобігає запальному пошкодженню шкіри після перебування на сонці – мінімізуючи набряк шкіри, товщину шкіри та інші симптоми. Він також захищає шкіру від мутації клітин під впливом ультрафіолетових променів та забруднення.

Він не тільки діє як природний сонцезахисний крем для вашої шкіри, але також може збільшити фізичну силу та витривалість м’язів. Тож якщо ви берете участь у будь-яких заходах на свіжому повітрі протягом літа, таких як спорт або плавання, обов’язково шукайте вітамін Е, щоб підсилити свою енергію!

Тепер, коли ви дізналися про три найважливіші вітаміни для літа, ви, мабуть, задаєтеся питанням: як я можу їх отримати?

Ну, ось кілька рецептів, які охоплюють усі ці вітаміни.

  • Ягідно -бананові смузі

Ці ягідні смузі ідеально підходять, якщо ви прагнете чогось смачного та корисного. Вони наповнені багатьма різними типами вітамінів (таких як вітамін С та Е) та іншими поживними речовинами. Крім того, їх легко зробити і вимагають лише 3 інгредієнта.

  • Млинці з банановим горіхом

Млинці не тільки роблять ідеальний сніданок, але й забезпечують харчування. Горіхи в млинцях містять велику кількість вітаміну Е, а банани також містять вітамін С. Це найкращий спосіб розпочати день!

  • Фруктові води

Втомився від звичайного H2O і хочеш додати йому кілька ароматів? Що ж, фруктові води ­ це те, що ви шукаєте. Фрукти можуть забезпечувати величезну кількість різноманітних вітамінів. Додаючи їх у воду, ви отримуєте більше живлення, а також більше смаку.

Тепер ви знаєте, які вітаміни можуть захистити вас найбільше протягом літа, і прості способи їх отримання. Наступного разу, коли ви вирішите купувати сонцезахисний крем, обов’язково придбайте кілька фруктів та овочів, які містять ці вітаміни. Якщо є натуральний сонцезахисний крем, чому б не використовувати його?