м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Відпустка – назустріч щастю і здоров’ю.

Весна плавно переходить у літо. Дощова погода змінюється на сонячну. Настрій все кращій і кращій. І все це в очікуванні відпусток. Розпочинається період відпусток.

У багатьох з нас одні і ті ж самі думки. Буду лежати, сидіти, спати на сонці, на свіжому повітрі. Повний спокій і «нічогонероблення». Кому не знайомі такі мрії?

Мабуть, так! Але! Від такого відпочинку змучуєшся скоріше ніж від роботи.

Може спробувати по іншому? Ні, ми не пропонуємо розпочати ремонт у квартирі, а тим паче будівництво нової дачі.

Можливо декілька запропонованих варіантів припадуть до душі.

Чи  колись займались йогою, медитацією? Ні? У відпустці є на це час і нагода. Спробуйте. Це зараз дуже по-сучасному, ще й здорово.

Прогулянки. Вздовж моря чи лісу, парком чи містом. Йти. Багато пройти, щоб у вечері розслабитись, спокійно і міцно заснути.

А якщо  такі прогулянки провести на велосипеді? Користь шалена. Ви красот побачите у двічі більше. А тіло отримає заряд бадьорості і треновані ніжки.

Політ на пароплані. Сила рук, необмежений адреналін, позитивних емоцій вистачить на цілий рік.

Завжди заклопотані жінки. Практично ніколи не вистачає часу на себе-кохану. Відпустка, це нагода сходити у сауну чи баню. Зробити пару сеансів масажу, а краще повний курс. Це додасть вам не тільки краси, а й здоров’я.

Піднімайтесь у гори, якщо вони поруч. Дихайте глибоко. Адже від цього залежить здоров’я і у зимку.

А коли відпустка без виїзду з міста( і таке буває!). Вас завжди чекає улюблений фітнес – клуб. Знайомі тренери, які радо з вами позаймаються.

Спробуйте вибрати найбільш корисний для вас спосіб відпочинку і відчуйте, як радість життя поступово повертається в вашу душу.