м. Львів, вул. Роксоляни, 18

ВІДНОВЛЮЄМОСЯ ПІСЛЯ СВЯТ

Знайома ситуація.Свято шлунка, випробування печінки, нічні чаювання. Все це новорічні канікули. Для більшості з нас здоровий спосіб життя в перші 2 тижні року – утопія. І тут приходить він – післяноворічний синдром.

Тривале гурманство під акомпанемент алкоголю закінчується зайвими сантиметрами. Новорічні свята мають підступні наслідки для краси. Без паніки. Все можна виправити. Головне взяти себе в руки. Допоможе сон, дієта,вітаміни і спорт. У фітнес-центрах після новорічних канікул – аншлаг. Відновитися після новорічних свят можна вже через дві-три тижні. Кажуть дієтологи і тренери. Якщо тримати себе в залізних руках.

Корисна порада – візьміть за правило знати всьому міру. Дуже добре, якщо ви займетеся фітнесом, йогою або просто розминкою вранці. Але перевантажувати себе не варто. Не поринайте з головою у великі і складні справи, почніть з малого. Почніть з легкої ходьби і відвідування фітнес клубу.

Фізичні навантаження збільшують витрату калорій і є природним стимулятором вироблення гормонів щастя, що, в свою чергу, дуже допомагає відновленню організму.

Тренуйтесь за  схемою: пульс повинен бути на 10 ударів нижче, ніж зазвичай під час занять, а саме тренування – на 10 хвилин коротше.

У перші два тижні  виключіть високоінтенсивні тренування:

В ідеалі збільшувати час тренування і інтенсивність заняття, треба протягом другого тижня тренувань, щоб на третій –  займатися в звичному ритмі.

Поверніть організм у звичний для нього режим.

Включіть у свій раціон більше свіжої зелені, фруктів і овочів.

І ще!!! Якщо потрібно відновити організм після тривалих свят, радимо відвідати баню.

Прислухайтеся до порад, і ваш організм швидко відновиться після тривалих новорічних і різдвяних канікул.