м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Відновлення жінки після пологів

Кожна жінка бажає після пологів відновити форму. Матір, особливо, зацікавлена в укріпленні м`язів спини, оскільки вагітність та післяпологовий період пов’язані з постійним навантаженням на ділянку хребта. Болісні відчуття та дискомфорт можна усунути за допомогою фізичних вправ. Навіть якщо пологи були складними, матусям через 8 тижнів підійдуть заняття йогою та пілатесом.

Йога поєднує в собі вправи для всіх груп м`язів, які є нескладними і не несуть великого навантаження, тому є абсолютно безпечними. Йога після пологів має в собі ще й дихальні вправи, які знімають стрес та розслабляють матір, яка повинна нести тепло та спокій у свою сім’ю.

Займатися йогою треба тільки з кваліфікованим інструктором, який врахує всі особливості вашого організму і підбере необхідний комплекс вправ. Найбільший ефект досягається звичайно ж від індивідуальних занять.

Альтернативою заняттям йоги може бути пілатес, особлива увага на заняттях з якого приділяється вправам на спину та прес.
Мама після пологів особливу увагу повинна приділяти своєму щоденному раціону, в який не повинні потрапляти копчені, смажені, гострі та консервовані продукти. Денний раціон повинен становити максимум вітамінів та мікроелементів, які так необхідні мамі та малюкові. В щоденному меню повинні переважати овочі та фрукти, нежирне м’ясо, риба. Важливо, щоб продукти, які входять в раціон матері не викликали алергії.

Дуже важливим та необхідним фактором хорошого емоційного та фізичного стану жінки, яка народила, є міцний сон, який відновлює сили. Звичайно, що малюк не дасть Вам спати 8 годин вночі, тому потрібно внести у свій графік денний сон з малюком. Насолоджуйтесь кожною хвилиною з Вашим малюком та будьте здорові!