м. Львів, вул. Роксоляни, 18

весна і ви красуні

Весна — сонечко, бруньки, посмішки, пора оновлення.Час покращувати настрій, самопочуття, самооцінку і безумовно фігуру!  Декілька  корисних порад, які допоможуть підготувати тіло та душу до дивовижних  весняних вражень.

Міжсезоння – організм особливо вимагає вітамінів. Тому радимо вживати більше фруктів та овочів, які поповнять втрачені за зиму вітамінчики. Блідість шкіри — це нормально після виснажливих зимових днів. Цю проблему можно вирішити звичайною кавою. За допомогою якої реально отримати рівномірний сяючий колір. Холодну гущу  нанесіть на обличчя,  потримайте кілька хвилин та змийте її. Після маски нанесіть живильний крем. Повторіть цю процедуру декілька разів. Результат на «обличчі». Шкіра набуває «літнього» відтінку!

Тепер, що стосується тіла – зайнятися фігурою та підкоригувати свою вагу. Починаємо день з ранкової гімнастики. Завжди! Весняний фітнес – не просто для підтримки форми, а для використання екстреної програми щодо позбавлення від надмірної ваги. Найбільш ефективними навесні будуть кардіотренування. Для досягнення результату необхідно тренуватись не менше 5 годин на тиждень. Заняття фітнесом покращують роботу серцево-судинної системи, що  знижує ризики розвитку  захворювань. Рухова активність покращує діяльность  травних органів, а також перистальтику кішкивника. Постійні заняття підвищують загальний імунітет, підсилюють опірність організму до інфекцій. Це дуже важливо в період весняного авітамінозу.

Фітнес  збільшує здатність до тривалих навантажень, додають  впевненості у собі. Хороша фізична і емоційна форми є  важливими особливо на весні. Тоді із задоволенням чекаєш веснянних свят.

Рух – позитив, бадьорість, додаткова енергія. І ще, регулярні заняття дисциплінують і сприяють більщ ефективному використанню вільного часу.

Фітнес – невід`ємна частина здорового способу життя. Якщо Ви задоволені собою, бадьорі та підтягнуті, оточуючі  це оцінять неодмінно! Ви красуні – Ви це зробили!