м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Вам важко прокидатись вранці?

 

 

Якщо дзвінок будильника викликає у Вас негативні емоції вранці, можливо, у рішенні цієї проблеми Вам допоможуть поради завдяки, яким ранкове пробудження буде приносити радість.

Вода

Зразу після того, як Ви встали з ліжка налийте собі склянку теплої води із скибочкою лимона або лайма.  Тепла вода допомогає запустити шлунково-кишквовий тракт, а лимон або лайм забезпечують організму необхідні мінерали та вітаміни.

 Освіжіть обличчя

Нічний відпочинок залишає свій відбиток на обличчі. Ранкове умивання – це спосіб позбутись сну, а також підготувати свій організм до нового дня. Рекомендується умивати обличчя прохолодною водою. Після водної процедури для обличчя, почистіть зуби за допомогою м’якої зубної щітки. Коли закінчите чистити зуби прополощіть рот водою.  Для зміцнення зубів та ясен можна полоскати рот теплою оливковою або кунжутною олією, протягом двох-трьох хвилин.

Масаж

Масаж вуха є релаксом для всього тіла.  Починайте масаж із верхньої частини вуха поступово рухаючись до мочки, робити його потрібно великим та вказівним пальцями.

Очі

З ранку треба промивати очі прохолодною водою, а також гімнастика, усе це в комплексі  зміцнить очні м’язи. Буде достатньо, якщо Ви зробити  три-чотири повторів: простих рухів очима, переводячи погляд вгору-вниз, з одного боку в інший і по діагоналі. Завершити круговими рухами за годинниковою стрілкою.

Сніданок

Не пропускайте сніданок у ніякому випадку. Ваш ранковий раціон повинен бути збалансованним,  а порція має бути такою, щоб наситись, а не переїсти. Сніданок має бути не піздніше 10 години.  Пам’ятайте,  що шлунок та травний тракт починають працювати на повну не раніше 12 години дня.

Усім доброго ранку, кожного дня!