м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Ультразвукова чистка

Безкоштовна консультація!
Ціна

Ультразвукова чистка – апаратна косметологічна процедура, проведення якої допомагає очистити шкіру від забруднень, шкірного сала та ороговілих клітин. Цей метод користується популярністю, починаючи з другої половини минулого століття. Порівняно з механічним та вакуумним способом чистки, ультразвуковий, хоч і не здатен забезпечити глибинне очищення, є безболісним, не травмує та не подразнює шкіру. Завдяки високочастотним коливанням, при яких звукова хвиля проникає на глибину до 0,2 мм, відмерлі клітини шкіри з легкістю видаляються, тим самим покращуючи її загальний стан.

Цілі
Очищення, зволоження та мікромасаж шкіри, активізація окисно-відновних процесів, покращення вироблення еластину та колагену. Крім того, ультразвукова чистка допомагає прискорити процеси регенерації шкіри. Після проведення ультразвукової чистки пори стають більш чистими та звуженими, підвищується еластичність та пружність шкіри, послаблюються запальні процеси.
Кому підходить
Цю процедуру рекомендується проводити тим, хто має чорні крапки, розширені й закупорені пори, підвищений рівень жирності шкіри й інші ускладнення у вигляді запалень, набряків, себореї тощо. Протипоказана вона людям з загостреними шкірними захворюваннями, пухлинами, гіпертонією, епілепсією, невралгією, в період вагітності, при важких ендокринних захворюваннях та порушенні чутливості шкіри в зоні проведення процедури.
Основні переваги процедури
Універсальність. Ультразвукова чистка підходить власникам різних типів шкіри, навіть дуже чутливої.
Ефективність. Позитивний результат буде помітний вже після перших процедур.
Безболісність. На відміну від інших методів очищення шкіри, проведення ультразвукової чистки не приносить дискомфортних відчуттів й за умов дотримання всіх показань є абсолютно безпечним.