м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Jazz Funk

Перше заняття безкоштовно!

Сучасні танці для дітей – чудовий старт для того, щоб почати краще відчувати ритм, розвинути свій власний смак у музиці та творчості загалом й спробувати себе у активності, яка дарувала б гарний настрій та користь для здоров’я. Jazz funk та contemp – це види танців, заняття якими підвищать рівень пластичності та замінять тренування у спортивному залі.

Цілі
Підвищення витривалості організму та покращення фізичного стану тіла, розвиток естетичних смаків та вподобань у музиці й танцювальному мистецтві, запобігання серцево-судинних захворювань, покращення процесів обміну речовин, забезпечення гарного настрою.
Кому підходить?
Заняття сучасними танцями для дітей проводиться у групах 6-10 та 10-16 років, тож кожен з однієї з цих вікових категорій має можливість долучитись до нової для себе діяльності або вдосконалити вже існуючі вміння. Інтенсивність та частота навантажень визначається з урахуванням індивідуальних особливостей організму дитини та її вподобань під керівництвом спеціалізованого тренера.
Форма одягу
Зручний одяг, перезувне взуття
Тривалість заняття
55 хв.
Що потрібно взяти з собою?
Пляшечку для води, гарний настрій :)
Основні принципи сучасних танців для дітей:
ритмічність;
імпровізація;
правильне дихання;
концентрація;
стійкість.

Jazz Funk – сучасний вуличний стиль , який поєднав в собі найкраще з таких стилів, як jazz, dancehall, vogue, waacking, hip hop та інших популярних танцювальних напрямків. Сильний, стильне, потужне, чуттєве, жіночне і дуже експресивне танцювальний напрямок,манеру якого взято від Джазу. Це саме той стиль, який ви бачите в музичних відео багатьох відомих виконавців: Beyonce, Lady Gaga, Брітні Спірс, Джастін Тімберлейк, Джанет Джексон, Мадонна.