м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Стриппластика це…

Почувши лише одне слово “стриппластика” багато хто з нас одразу впевнений в тому, що це ніщо інше як стриптиз. А значить щось вульгарне і непристойне. Але це зовсім не так. Адже сам стриптиз – це вміння гарно роздягатись. Він являється лише одним з напрямків  стриппластики, яка в свою чергу, імітує еротичний танець. Секрет стриппластики полягає в умінні зваблювати без роздягання, на відміну від самого стриптизу.

Заняття стриппластикою дарують нам свободу самовираження і дозволяють продемонструвати свою індивідуальність. Для того, щоб саме Ваш танець став особливим і незабутнім, у нього без сумніву треба вкладати всю душу, ну і звичайно, трошки фантазії і тоді він обов’язково виділятиметься серед сотні інших.

Стриппластика – один з найпопулярніших сучасних напрямків, який швидко розвивається та користується великою популярністю як в нас, так і в інших країнах. Чому ж він настільки популярний? Що в ньому особливого?

В першу чергу, велике значення має саме мотивація, яка спонукає дівчат та жінок різного віку  займатися цим напрямом. Найголовнішим її компонентом є бажання подобатись чоловікам і ловити на собі захоплені погляди сильної половини людства, яка шаленіє саме від сексуальних та жіночних рухів, які властиві саме стриппластиці.

Стриппластика дуже чуттєвий сучасний напрямок, за допомогою якого можна виразити свою пристрасть та сексуальність, які в звичайному повсякденному житті ми не можемо проявляти з такою легкістю. Танцювальні елементи стриппластики завжди викликатимуть бурю емоцій та ураган почуттів у чоловіків в першу чергу, що для нас, жінок, являється найкращим компліментом.