м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Степ-аеробіка

Перше заняття безкоштовно!

Степ-аеробіка – вид ефективного кардіо-тренування, для якого використовується спеціальна платформа. Він поєднує у собі комбінацію ритмічних кроків з додаванням рухів корпусом. Особливість степу у тому, що заняття проводяться у швидкому темпі під ритмічну музику. Сам степ як тренажер являє собою пластикову конструкцію з поверхнею, що не ковзається. Його висоту можна змінювати, тим самим регулюючи рівень навантаження й складності заняття.

Цілі
Покращення загального стану здоров`я, корекція фігури шляхом спалення великої кількості калорій, тренування різних груп м`язів, особливо ніг та сідниць, а також підвищення витривалості . Крім того, заняття степ-аеробікою здійснюють профілактику артриту й серцево-судинних захворювань.
Кому підходить?
Степ буде надзвичайно корисним для тих, хто веде сидячий спосіб життя. Тренування бувають різні за рівнем складності, тож як новачки, так і досвідчені спортсмени зможуть перевірити на собі переваги цієї активності. Обмежень за віком або вагою немає, проте перед початком занять неодмінно слід проконсультуватись з тренером й врахувати індивідуальні особливості здоров`я.
Форма одягу
Зручний спортивний одяг, змінні кросівки
Тривалість
55 хв.
Що необхідно взяти з собою?
Пляшечку для води, гарний настрій :)
(RU) Основные принципы степа:
- ритмічність;
- регулярність;
- точність;
- концентрація;
- правильне дихання.
Фотогалерея