м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Статичні тренування , їх користь

Статичні тренування , їх користь

Тренування статичного скорочення вважається частиною ізометричних вправ. Це передбачає напружені вправи, які спрямовані на зміцнення м’язів і приведення тіла у відповідність. Цей тип тренувань є формою тренувань на опір, і він ефективно покращує фізичну витривалість..

Ось деякі відомі переваги тренувань із статичного скорочення :

Допомагає у нарощуванні та тонізуванні м’язів

Тренування статичного скорочення ефективно допомагає тонізувати та нарощувати м’язи. Доведено, що людина, яка проходить тренування із статичного скорочення протягом 10 тижнів, може набрати до 50% статичної сили, дев’ять фунтів нового м’яза, один дюйм навколо грудей. Деякі загальні вправи для тренувань із статичного скорочення включають жими лежачи, преси для ніг, підняття тягарів та інші вправи, які не передбачають руху суглобів. Для поліпшення набору м’язів у певних частинах тіла можна практикувати різні вправи.

Збільшує витривалість

Тренування вимагає від вас підняття тягарів і утримання протягом тривалого періоду часу, і це може допомогти поліпшити витривалість. У кожній вправі ви повинні утримувати гирі від 10 до 25 секунд, а тривалість вправи та вагу можна збільшити після досягнення кращої витривалості.

Потрібно менше часу

Більшість вправ під час тренувань із статичного скорочення можуть бути виконані за дуже короткий проміжок часу. Роблячи лише 15-20 хвилин вправ на день протягом приблизно шести тижнів, ви можете бути впевнені, що побачите чудові результати. Тренування із статичним скороченням можуть допомогти вам набрати сили та м’язи за коротший час порівняно з іншими популярними формами тренувань.

Ідеально підходить як для чоловіків, так і для жінок. Тренування статичного скорочення можуть допомогти як чоловікам, так і жінкам поліпшити фізичну форму та розвинути більше м’язів. Доступний широкий спектр вправ на статичне скорочення, які допомагають чоловікам і жінкам будувати, зміцнювати та тонізувати різні типи м’язів у своєму тілі.

Під час тренувань із статичного скорочення вам більше не доведеться проходити фізично складні та трудомісткі вправи, щоб досягти ідеального рівня тіла та фізичної форми. Цей тип тренінгу може дати кращі результати за меншу кількість роботи та за коротший час. Це не тільки для професіоналів; це ідеальний вибір для тих, хто хоче набрати сили, схуднути або просто мати підтягнуте тіло. Все, що вам потрібно, це хороший тренер і певна наполегливість, і ви можете мати підтягнуте тіло всього за місяць-два.