м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Спортивні танці, як вид фітнесу.

Танці – це універсальний спорт.

Дехто, можливо, вважає, що танці – це просто розвага, що це несерйозно і для організму не принесе користі. Але, ця думка хибна! У танцях здійснюється навантаження на всі групи м’язів, і тому, коли ми танцюємо, отримуємо повноцінне  фізичне навантаження. У танців є ще одна перевага – це відмінний спосіб зняти стрес.

Танці для душі.

Отже, вирішено вибираємо танці! Тепер потрібно підібрати той вид танців, який найбільше підійде вам за темпераментом і дасть необхідне навантаження на м’язи.

Зумба (Zumba) фітнес.

Zumba –  це тренування, у якому не має ніяких виснажливих вправ, а тільки енергійні танці та веселий латиноамериканський ритм. Усі найяскравіші вправи танців і елементів аеробіки зібрані в зумбі. Приваблюючі ритми музики поєднуються з простими танцювальними рухами, які допомагають схуднути, підтримати вашу форму, а також змоделювати вашу тіло. Кожне тренування в стилі зумби подібне на яскраве свято.

Пол – денс (Pole Dence)

Pole Dence – це танець на пілоні, який поєднує у собі суміш еротичного танцю та елементів спортивної гімнастики. Також він спрямований на зміцнення всіх груп м’язів. Систематичні тренування на пілоні допоможуть тримати ваше тіло в ідеальному стані, або скинути зайві кілограми. На тренуванні, ви не зустрінете нудних вправ. Ви танцюєте, а це завжди цікаво і захоплююче. Пол – денс є відмінним засобом від хандри, і неймовірно підвищує самооцінку.