м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Спорт – життя!

Нам завжди не вистачає часу на спорт. Страх, безліч відмовок, а чи зможу я?

А чи знаєте Ви, що можете продовжити собі життя на 3 роки, займаючись активно спортом щодня хоч би хвилин 15?! Прислухаючись до професіоналів, для того, щоб продовжувати своє життя та у прекрасній формі підтримувати організм, необхідно регулярно робити різноманітні фізичні вправи, зарядки.

Сьогодні, коли люди так часто хворіють, тривалість життя значно зменшується, всі живуть у постійній метушні та стресі. Регулярна фізична активність – це ефективний та дешевий спосіб бути здоровим та уникати хвороб, покращення самопочуття, настрою, зменшення та уникнення депресій. Але, якщо користь для здоров’я не є достатньо переконливою, аби розпочати займатись фізичними й руховими вправами, то можливо аргументом «за» буде позитивний вплив на покращення нашого лібідо. Під час заняття спортом виділяються гормони, які відповідають за сексуальну активність організму. Спорт також ми знаємо, має достатньо великий вплив на зовнішній фізичний вигляд та привабливість для протилежної статі.

За кілька останніх років проведених досліджень, підтверджено ефективний вплив фізичних навантажень, вправ на розвиток розумової працездатності людини. Та й на даний час людьми створено безліч способів, аби тримати себе у чудовій фізичній формі. На сьогоднішній день є дуже популярним фітнес. Фітнес дозволяє розпочати заняття з допомогою інструктора, який спостерігатиме за навантаженнями та скаже, якщо щось робите неправильно.

Також, всі ми знаємо, що фізична активність добре допомагає спалювати зайві калорії, що впливає на зниження маси тіла та дотримання бажаної ваги та форм. Регулярний спорт корисно впливає на обмін речовин, зменшує апетит і допомагає зменшувати зайву вагу. Фізичні вправи впливають не тільки на кращий вигляд, але також на самопочуття й уникнення багатьох проблем, пов’язаних із надмірною вагою. Людям з дуже слабким здоров’ям чудово підходить пілатес – особливий вид гімнастики. В якому немає якихось обмежень щодо віку, чи фізичної підготовки.

Однак потрібно пам’ятати, поєднання спорту із шкідливими звичками є недоречним, в такому випадку краще взагалі забути про спорт, або ж вести здоровий спосіб життя. Тут доведеться обирати.

Хочу сказати Вам, що вигляд, молодість людини – це не вродженість, це результат, наслідок того, як вона живе.

Досягнення глибокої старості, прагнення та вміння дожити до неї, залишаючись молодим в душі та серці, любити себе та оточуючий навколишній світ, людей, зберегти все це в собі, сили, розум, радіти життю, це варте зусиль та гідне великої поваги.

Здоров’я Вам та довгих років щасливого життя!)