м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Співвідношення ваги і росту. Дізнайся свій ідеальний показник.

Одне з найголовніших питань, що турбує сьогодні якщо не кожну, то кожну другу жінку – це проблема зайвої ваги.

Деякі люди просто сміються і не сприймають всерйоз такі висловлювання як “ О ні – я так поправилась”, “Я стала схожа на корову, напевно важу вже цілу тонну”, “Я така товста, що мені аж соромно на вулицю вийти, не те, що на пляж”… І як же визначити, чи дійсно Ви поправились і Вам необхідно зайнятись спортом та сісти на дієту, чи все це вигадки Вашої фантазії.

Аби дійти до істини, ми допоможемо Вам це визначити за допомогою показників таблиці “Cпіввідношення ваги і росту.

Важливе значення окрім ваги має також сам вигляд Вашого тіла, адже багато чого залежить від будови та структури тіла. Велике значення має його пропорційність – тобто співвідношення росту, ваги, а також об’єму грудей, талії та бедер, довжина ніг тощо.

Для прикладу, для жінок з нормальним типом статури окружність грудної клітки має дорівнювати половині росту плюс 2-5 см. Щоб визначити розмір бюста, потрібно виміряти окружність грудної клітини і до вийшовшого результату додати 8-10 см. Для обчислення ідеального об’єму талії від показника росту слід відняти 100-105 см. Розмір стегон повинен перевищувати окружність талії приблизно на 30 см. Гарною фігуру можна вважати і тому випадку, якщо довжина ніг більше половини росту в середньому на 5 сантиметрів.

За цими основними параметрами “ідеальної фігури” Ви можете визначити, чи дійсно потрібно працювати над собою і щось міняти, а чи Ви в ідеальні формі, яку просто потрібно правильно підтримувати.