м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Сніданок для схуднення

Їсти чи не їсти – от у чому питання… Давайте розбиратися. Існує 3 варіанти, а який з них правильний – дивимося.

1. Не снідати взагалі.

Зранку нічого не їмо, приходить пара-трійка годин, і в 11-12 годині просинається маленька ненажера, і починає вимагати закинути в себе все підряд. І тоді у хід ідуть печенька в колеги по роботі, або якийсь наспіх перехоплений фастфуд, або чарівним образом відчиняється холодильник, а там…ковбаски, борщик, сосисочки, тортик, потім знов борщиком запити…

Коли ми не снідаємо, за годину-півтори починаємо відчувати знесилення і втому. Це відбувається за рахунок того, що через нестачу глюкози в крові мозок починає посилати сигнали в печінку і м’язи, щоб поповнити її рівень. А коли рівень глюкози стає критичним – Ви зриваєтесь, і тоді неодмінно з’їсте набагато більше, ніж поснідавши правильно. А зайві калорії відкладуться «в коморі» – на животі і стегнах.

2. Високовуглеводний сніданок.

Ви зранку п’єте каву з тістечками, цукерочки, або шоколад, булочки, солодкі мюслі. Здавалося непоганий заряд енергією на цілий день? Але це тільки на перший погляд. Швидкі вуглеводи збільшують рівень цукру в крові, підшлункова активними темпами виробляє інсулін, цукор знов ж таки відкладається у проблемних зонах. Глюкоза  трансформовується в жири, і Ви знов хочете їсти. І знов по колу – до обіду, як «до Київа рачки», ми втамовуємо голод перекусами, додаючи зайвих калорій.

3. Правильний сніданок.

Хочете їсти і не набирати вагу, при цьому почуватися бадьоро цілий день? Тоді снідайте правильно. Сніданок має містити в собі і білки, і жири, і вуглеводи, плюс вітаміни.

Прикладом правильного сніданку може бути – вівсянка, гречана каша (на воді, або з молоком), мюслі (але тільки натуральні, без додавання цукру чи глазурі), каші зі злаками. Для сніданку чудово підходять і білкові продукти, такі як відварна курка, яйця, котлети на пару, або риба. Овочі і фрукти – теж плюс. Також корисні і жири – додайте в салат невелику кількість оливкової олії або масло з льону. Пити корисно зелений чай, можна й каву (але не зловживаємо).

 

Отже, харчуйтеся правильно і будьте здорові!

Бадьорого Вам дня!