м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Скандинавська ходьба

Скандинавська ходьба – це новий напрямок фітнесу, тренування якого відбуваються  на свіжому повітрі,  який включає у себе певну методику ходьби з використовуванням палиць. У цього тренування є декілька назв, завдяки яким ми знаємо звідки з’явився цей напрямок: північна ходьба, нордична ходьба, фінська ходьба. В основу методики ходьби входять тренування в літній період лижників Фінляндії, які допомагають підтримувати спортивну форму між сезонами.

Користь скандинавської ходьби

Корить скандинавської ходьби полягає  у тому, що впродовж тренування навантаження на хребет й колінні суглоби мінімальні. Завдяки цьому, цей вид фітнесу не має вікових обмежень, а також підходить особам,  у яких перевищення норми ваги або за будь-яких причин через стан здоров’я-табу на динамічні тренування.

Скандинавська ходьба – це  комплексний вплив фізичних навантажень на організм людини:

Разом починають працювати майже дев’яносто відсотків усіх м’язів тулуба, при цьому  рівномірно розповсюджується  нагрузки на верхню і нижню групи м’язів.

Спалює якомога більше калорій, ніж інші види ходьби, тому процес зниження ваги відбувається скоріше та ефективніше.

Півгодини ходьби на свіжому повітрі, допомагає збільшити витрату Вашої енергії та це пришвидшує процес обміну речовин.

Нормалізує  кровопостачання внутрішніх органів, завдяки цьому покращується робота серця, функціонування серцево-судинної системи та  стабілізується артеріальний тиск.

Підвищує опір організму до хвороб, який потрібен особам із слабким імунітетом. Повертає рухливість суглобам і надає допомогу знову ввійти у ритм повноцінного життя людям, які отримали травми опорно-рухового апарату.

Прогулянки пішки на свіжому повітрі сприяє уникненню  депресії та побороти безсоння.

Допомагає позбавитись болю у будь-якій ділянці хребта.

Поліпшує узгодженність рухів, посилює почуття рівноваги.

Протипоказання

У даного виду ходьби є ряд обмежень, пов’язаних зі станом здоров’я:

-загострення хронічних захворювань;

-інфекційні захворювання з підвищенням температури, больовим синдромом;

-нещодавно перенесене хірургічне втручання;

-дихальна або серцева недостатність;

-гіпертонічний криз;

-стенокардія;

-запальні процеси скелетно-м’язового апарату;

-дегенеративні зміни в суглобах ніг і хребті;

-тяжкі форми діабету, тромбофлебіту.

Перед початком тренувань, при конкретних проблемах самопочуття обов’язково треба відвідати лікаря і отримати консультацію.

Люди, які є прихильниками ходьби з палицями ,знаходять для себе плюсів набагато більше, ніж мінусів , крім того, що  Ви зможете покращити своє здоров’я, обов’язково знайдете собі для компанії однодумців та хороших товаришів.