м. Львів, вул. Роксоляни, 18

«Сиворотка» проти старіння

Переваги регулярних фізичних вправ вражають: вони допомагають зміцнити суглоби, побудувати м’язи, підвищити імунітет та запобігти хворобі.  Є ще одна причина  чому треба робити фізичні вправи щодня – вони змусять вас виглядати та відчувати себе молодшими, незалежно від того, скільки вам років.

Мотиватори, про які ви повинні знати!

Що дасть вам більше сил і енергії?

Фізичні вправи  – це як потужний енергетичний напій, зроблений без штучних ароматизаторів. Вони допомагають почувати себе більш енергійними та активними після кожного тренування. Навіть  30-хвилинні кардіонавантаження  можуть змусити вас почувати себе сильнішими фізично.

Спочатку  може бути важко, але коли тренування будуть регулярними і  стануть вашою звичкою, тим більше «старих років» ви можете відшаровувати від вашого тіла. Ніколи не ігноруйте  тренування тільки тому, що не знайшли на них час.

Що зробить вашу шкіру молодою та сяючою?

Піт який капає з вашого чола під час тренувань очищає шкіру від забруднення, відкриває пори, дозволяючи вільно дихати їй кісенем. Він покращує еластичність, колір шкіри та придасть сяючий та молодий вигляд.

Що покращує поставу?

З роками змінюється щільність кісткової тканини та втрачається м’язова маса, що в кінцевому результаті деформує вашу поставу. Тренування, наприклад, пілатес або калланетика допоможуть повернути м’язову масу, а кісткам втрачену щільність і, як підсумок ваш хребет буде зміцнений, а це молодість і здоров’я.

Що покращить гнучкість?

Заняття стретчинг допоможуть зміцнити м’язи і суглоби, ці заняття допоможуть поліпшити гнучкість. Прості вправи  на розтяжку допоможуть запобігти болям у колінах, шиї та спині, а також очистять “вузли” у м’язах і зменшать їх жорсткість.

Що покращить настрій?

Тренування – ефективний спосіб покращити свій настрій. Фізичні навантаження сприяють виробленню серотоніну, допаміну та ендорфіну – усі ці речовини , які пов’язані з емоційними почуттями людини. Коли достатню кількість хімічних речовин отримує мозок (під час фізичних вправ), ви відчуваєте себе спокійними, щасливими та впевненими у собі.

Що підвищує метаболізм?

Коли ми стаємо старше, швидкість обміну речовин нашого організму поступово сповільнюються. Тим не менше, регулярні тренування можуть допомогти вам спалювати більше калорій за один сеанс, що допоможе вам підтримувати постійний вагу. Один із найкращих способів спалити калорії- це регулярні тренування, які включають у себе силові навантаження, наприклад Body Shep. Чим більше м’язів ви розробляєте, тим більше калорій ви спалюєте, таким чином підвищується ваш метаболізм.

Що уповільнює процес старіння?

Рой Дж Шеппард, медичний дослідник в Університеті Торонто,  виявив у своєму дослідженні, що фізичні вправи допомагають уповільнити старіння клітин і захищають людину від цілого ряду хронічних захворювань, які відбуваються з віком. Перш за все, він виявив, що  в людей із хорошими генами, фізичні вправи знижують біологічне старіння на цілих 20 років.

Усі вищевказані пункти доводять , що фізичні вправи – це не питання вибору , а необхідний компонент життя для людей, які хочуть вести здоровий спосіб життя, з більш тривалим терміном.