м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Схуднення – тяжка фізична праця, чи правильне психологічне налаштування?

Однією з найпопулярніших тем сьогодення являється тема схуднення. Як схуднути? Коли краще займатись? Як нарешті змусити себе підти в зал? Коли вже ці кілограми мене покинуть? Усі ці запитання турбують якщо не кожну, то кожну другу дівчину чи жінку нашої планети.

Як же ж привести себе у форму, якщо вона втрачена, а навколо стільки спокус. І ці тістечка, цукерки, те ще й смачнюща та головне надзвичайно калорійна піца, і всі хочуть з нами дружитиJ. Але ми повинні навчитись їм “відмовляти”. Дружити ми будемо з ними лише по святахJ.

Так – це дійсно нелегко змусити себе регулярно працювати над своїм тілом, та володіти ідеями нашого мозку. Так що ж все-таки важливіше: привчити себе тяжко і регулярно працювати в залі, чи психологічно запрограмувати себе на “перемогу” над своїми слабкостями?

Безперечно одне без іншого буде абсолютно недієвим, так само як електрична виделка і розетка: остання не зможе надати електроенергію, наприклад, лампі, чи мобільному телефону без її засобу передачі – виделки. Так само і з нашим тілом, воно почне працювати над собою тоді, коли мозок “надішле” йому правильний імпульс, який і стане поштовхом до самої дії.

Отже, безумовно, правильно себе налаштувати є не менш важливим, ніж сам процес фізичної роботи над своїм тілом. Запрограмований, означає налаштований на перемогу: на перемогу над своєю лінню, над думкою, що постійно не вистачає часу на тренування, та багатьма іншими не надто позитивними ідеями для нас самих… З усім цим потрібно неодмінно боротись, адже здавна відомо, що думка (мислення) є однією з найдієвіших сил та рушіїв прогресу.