м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Що таке TRX ?

Що таке TRX ?
Як схуднути з допомогою петлів трх?
Серед програм, спрямованих на схуднення, особливою популярністю користуються TRX-тренування. Програма актуальна не тільки для новачків фітнес-залів, які прийшли туди за красивою фігурою, але спортсменів, для яких важливо постійне підтримання ідеальної фізичної форми.
Головна функція ТRХ – це розвиток витривалості, а це значить, що він показаний навіть людям з астмою, – це буде розвивати їхні легені, і, власне, витривалість. Можна займатися з будь-якою патологією, однак для кожного діагнозу буде свій певний набір вправ.
Переваги тренувань на TRX:
Тренування TRX абсолютно безпечні і ефективні – результат відчутний буквально з першого заняття. У зв’язку з відсутністю всього навантаження на відділи хребта, досягти бажаних результатів в «спалюванні» зайвих кілограмів вдається без екстремального впливу на всю опорно-рухову систему.
Зміна висоти, коригування коефіцієнта стабілізації петель дозволяють впливати на інтенсивність силових вправ, їх від простих до складних.
Фахівці рекомендують перед тим, як проводити тренування з TRX-петлями в домашніх умовах, відпрацювати вправи з тренером. Як і у кожної фітнес-системи, у даної програми повинна бути систематичність.
Схуднення за допомогою TRX
Навіть схуднути можна за допомогою цікавих TRX-вправ. Тренер підбере для тебе спеціальний комплекс для спалювання жиру, а тренування буде проходити більш активно і динамічно. Таким чином, зайві кілограми вже зовсім скоро підуть, а крім цього ти отримаєш масу задоволення від TRX-тренування для схуднення і поліпшиш своє здоров’я. TRX – це не тільки зміцнення м’язів, але і відмінна кардіонагрузку. Під час заняття твоє серцебиття частішає, що дозволяє зміцнити серцево-судинну систему, розвинути витривалість і поліпшити метаболізм. Саме тому худнути з TRX досить просто, а якщо поєднувати тренування з правильним харчуванням – результат вже точно не змусить себе чекати!