м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Що таке шиацу?

Шиацу – це фізична терапія, яка підтримує і зміцнює природну здатність організму до самовідновлення та збалансування. Він направлений на організм людини в цілому – не тільки на її фізичне тіло, а й на психологічні, емоційні та духовні аспекти буття. Існують різні стилі шиацу і всі вони мають коріння в одній з трьох систем, розроблених в Японії на початку 1900-х років у результаті відродження традиційної медичної терапії, у тому числі голковколювання і масаж Anma.  Шиацу виникла від інтеграції традиційної японської мануальної терапії та сучасними медичними знаннями.

Як шиацу може принести користь вашому здоровю?

Хоча Шиацу на японській мові означає “тиск пальцями“, на практиці використовується погладжування, натискання, розтягування й постукування, щоб регулювати фізичну структуру тіла та збалансувати енергетичний потік людини. Методи шиацу включають масаж пальцями, ліктями, колінами й долонями. Здійснюється без олії – через зручний одяг. Для дослідження пацієнта,у шиацу практик використовує пальпацію та пульсову діагностику.

Шиацу – це глибоке розслаблення та регулярні процедури, які можуть полегшити стрес, а також позитивно вплинути на нервову систему. Шиацу допомагає зменшити жорсткість м’язів, стимулює кровообіг, покращує стан шкіри, травлення, а також використовується для лікування широкого спектру хронічних захворювань, таких як головний біль, втома, безсоння, занепокоєння, перед менструальний синдром, болі в м’язах та хребті, у тому числі нижньої частини спини, шиї і біль в суглобах, а також поліпшити функцію лімфатичної системи. Ефект від сеансу може бути стимулюючим і тонізуючим або заспокійливим, в залежності від мети процедури.

Кому підійде масаж шиацу?

Масаж шиацу рекомендований для людей, які мають сімейні проблеми, виконують напружену роботу, ведуть гіперактивний спосіб життя або відсутність фізичних вправ, безпліддя, вагітність, менопауза.

Рекомендації:

Уникайте важкої їжі до початку сеансу. На сеанс рекомендується вдягнути вільний одяг, спортивний костюм або легкі бавовняні штани. Ефект від масажу ви зможете відчути одразу або через кілька днів.

Як часто робити масаж?

Процес масажу дуже індивідуальний,з врахуванням потреб кожної людини. Для того,щоб відчути себе краще при гострих станах, таких як біль у спині або важка депресія, варто приходити щотижня, поки не відчуєте себе краще.

Курс масажу не менше 10 сеансів.