м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Що допоможе позбавитись від подвійного підборіддя?

Люди зазвичай звертають увагу на вправи, які направленні на тіло нижче шиї, але м’язам обличчя і шиї також потрібні тренування, щоб залишатись гарними. Подвійне підборіддя часто викликає збентеження і страждання, а фізичні вправи допоможуть вам досягти більш молодий вигляд, підтягнути м’язи шиї та шкіри.

Подвійне підборіддя виникає, коли підшкірний лист жиру навколо вашої шиї провисає і викликає зморшки, а також багато людей страждають від спадкової схильності.  Вік – це ще одна з причин подвійного підборіддя. З віком ваші м’язи втрачають пружність, таким чином  м’язи підборіддя слабшають, а ваша шкіра стає більш обвислою.  Усі ці фактори сприяють утворенню подвійного підборіддя, але основна причина його виникнення – це надлишок жиру в організмі.

Харчування яке позбавить від подвійного підборіддя

Так як основним фактором виникнення подвійного підборіддя – це надлишок жиру в організмі, треба змінити свій раціон та позбутись його. У першу чергу  треба вилучити із свого раціону продукти, які змушують набирати  організм зайву вагу. До них відносяться продукти з високим вмістом насичених жирів, транс-жирних кислот, холестерину та цукру. Насичений жир підвищує рівень холестерину, блокує ваші артерії та викликає жирові відкладення, які накопичуються у вашому тілі. Він міститься в жирних шматків м’яса, наприклад, в яловичині, баранині та свинині, також у молочних продуктах, таких як вершкове масло та сир.  Ваш раціон має складати не більше 10% насичених жирів. Виберіть пісне м’ясо, такі як курка та індичка з високим вмістом білка, але обов’язково обмежте вживання молочних продуктів. Повністю вилучіть транс-жири,  які знаходяться у печивах, чіпсах та картоплі фрі. Ваше харчування має складати 28% жиру, 18% білка та 54% вуглеводів.  Отримати  жир  ви можете з продуктів вмістом яких є моно (ненасичені) жири, наприклад, жирна риба, горіхи та оливкова олія. Рафіновані вуглеводи, такі, як білий хліб перетворюються в цукор у крові, так що вживати хліб потрібно з цільного зерна, також багато фруктів та овочів.

Фізичні вправи для шиї та обличчя

 

Йога Facelift  пропонує вправи, які ефективно допомагають від провисання подвійного підборіддя.

Вправа №1

  1. Розслабте щелепу, так щоб ваші губи злегка відкрились.
  2. Нижні зуби покладіть над верхніми.
  3. Підніміть у верх ліву руку та поверніть голову вправо і подивіться вгору. Затримайтесь у цьому положенні на 10 секунд, потім розслабте щелепу. Повторіть вправу ще раз, але утримувати позицію треба вже 15 секунд. Виконайте вправу три рази з лівою рукою і три рази з правою рукою.

Вправа №2

  1. Ляжте на ліжко спиною так ,щоб ваша голова звисала через край.
  2. Підніміть голову та спробуйте розмістити підборіддя на груди, затримайтесь у цьому положенні протягом 10 секунд, потім опустіть голову вниз. Виконайте 10 повторів.

Вправа №3

  1. Нахиліть голову назад і підніміть погляд до стелі.
  2. Натисніть кінчиком язика на піднебіння і проковтніть.
  3. Затримайте погляд на стелю і нахиліть голову трохи вправо, а потім вліво та проковтніть. Повторити вправу три-чотири рази у кожну сторону.

Щоб позбутися від непривабливого другого підборіддя, необов’язково звертатись до хірургів. Воно може бути зменшене тоді, коли ви будете харчуватись  здоровими продуктами, з низьким вмістом жиру, а також регулярно виконувати фізичні вправи. Регулярні тренування та правильне харчування допоможе вам, також шиї та обличчю завжди бути здоровими і привабливими.