г. Львов, ул. Роксоляны, 18

Вправи для формування стрункої фігури.

  1. Верхня частина спини.

Візьміть гантелі в кожну руку, так щоб ваші долоні були повернені одна до одної. Зігніть  трохи ноги в колінах і «підкрутіть» кобчик вперед. Тримайте спину прямо, щоб ваш торс був паралельно до підлоги. Опустіть руки з гантелями перпендикулярно підлозі. Видихніть і підніміть  руки до вашого бедра, тримаючи лікті прижатими до тіла, тулуб повинен бути нерухомим. Лопатки при цьому стисніть разом і утримуйте таке положення протягом секунди. Вдихайте, коли ви будете повільно опускати руки з гантелями у вихідне положення. Повторіть 12 підходів.

 

  1. Стегна.

Сядьте на підлогу, притулившись спиною до стіни лопатками руки розведіть в сторони, ноги зігніть в колінах під кутом 90 градусів. Видихніть і натисніть ногами в підлогу, підніміть стегна вгору, так щоби ви створили пряму лінію від колін до плечей, стискаючи сідниці так сильно, як тільки можете і затримайтесь  в цьому положенні на 5 секунд.  Будьте дуже обережні, щоб не пошкодити нижню частину спини. Вдихніть, опустіть стегна вниз  на підлогу та верніться у вихідне положення. Зробіть 12 повторень.

Порада: можна зробити цю вправу більш важкою, якщо додати додаткову вагу на стегна.

3. Сідниці. Ляжте на спину та зігніть коліна приблизно на 90 градусів. Напружте м’язи сідниць і штовхаючи свої стегна вгору підніміть ваше тіло на один рівень від колін до плечей. Утримайте це положення протягом 5 секунд. Зробіть не менше 12 повторень.

Робіть ці вправи кожен день і ви досягнете бажаних форм вашого тіла, що надасть вам впевненості.