г. Львов, ул. Роксоляны, 18

Пилатес

Первая тренировка бесплатная!

Пілатес – це унікальна система вправ, спрямована на пропрацювання глибинних м’язів усього тіла з мінімальним навантаженням на хребет. Тренування за системою Пілатес укріплюють м’язи-стабілізатори, що виконують роль своєрідного корсету, фіксуючи нормальне положення тіла (постави, внутрішніх органів).

Кому підходить?
Заняття корисні людям будь-якого віку. Пілатес Львів полюбив саме за те, що він доступний всім, хто хоче добре виглядати і бути у відмінній формі.
Рівень фізичної підготовки також не важливий, оскільки вправи нескладні і доступні всім, хто бажає спробувати тренування за цією системою. Особливо необхідні вправи за системою Пілатес жінкам, оскільки дозволяють значно укріпити м'язи спини, пресу і тазу, що важливо у допологовий та післяпологовий період.
Форма одягу
Зручний спортивний одяг, на ноги - чешки або шкарпетки.
Тривалість
55 хв.
Цілі
Створення "сильного центру", підтягнення усього тіла, попередження болю в попереку, покращення постави, зміцнення м’язів спини. На заняттях пілатесом не потрібно виснажувати себе багаторазовими повтореннями вправ, достатньо виконати кілька разів, але точно і правильно.
Основні принципи Пілатесу:
концентрація
центрування
точність
регулярність
плавність
дихання
контроль
Фотогалерея
Видео
Вас может также зантересовать: