г. Львов, ул. Роксоляны, 18

Медовий масаж

Чому медовий масаж, показання:
Медовий масаж корисний, як загально-зміцнюючий, так і для лікування таких хвороб як артроз, порушення сну, радикуліт, головний біль, остеохондроз, застуда і декілька інших.
Медовий масаж застосовують для профілактики, з лікувальною метою, та й просто для релаксації. Він успішно розслабляє дихальну мускулатуру, покращує лімфо- і кругообіг, допомагає відходженню і розрідженню мокротиння в легенях ( при брохо-легеневих захворюваннях). При медовому масажі кращі властивості масажу поєднуються з чудовими якостями меду.
Найефективніший медовий масаж – при боротьбі з целюлітом , так званий антицелюлітний масаж. Ця корисна процедура досить болюча, але дає гарний результат. Мед під час масажу віддає біологічно активні речовини, виводить токсини, збільшує лимфоток, чистить шкіру і покращує кровообіг в глибоких шарах шкіри. Ось чому мед успішно перемагає целюліт!

Вплив на організм
При масажі мед яскраво виявляє свої лікувальні якості, сприяючи швидкому виведенню токсинів з організму і віддаючи біологічно активні речовини. Шкіра після такого масажу очищується та стає шовковистою і пружною. Розгладжуються підшкірні ущільнення, поліпшується живлення шкіри, лімфоток в підшкірних ділянках. Він сприяє кровообігу, нормалізації речовин в тканинах, виведенню продуктів обміну та надлишку води через пори, поліпшує структуру шкіри робить її шовковистою, гладкою і пружною. Таким чином розбиваються жирові запаси, а з поверхні шкіри видаляються відпущені частинки, що дозволяє біоактивним речовинам меду проникнути глибше у шкіру.
Мед — один з найбільш унікальних дарів природи, наданий у користування людям. Мед містить в собі велику кількість необхідних організму вітамінів та мікроелементів, біологічно активних речовин, маточне молочко (природний антибіотик) і багато іншого. Він за своїм складом близький до складу плазми крові людини.
Масаж можна робити практично по всьому тілу, але слід виключати ділянки скупчення лімфовузлів: в паховій зоні, на грудях, під колінами, під пахвами і на шиї. На колінах і кісточках масаж робити можна, але накладаючи зовсім мало меду і неінтинсивно робити відлипання долонями.
Тривалість медового масажу не повинна перевищувати 10–15 хвилин для однієї масажної зони, і не більше 40 хвилин в загальному на один сеанс.
Масаж проводиться курсами 10–15 процедур через день.
Будьте здорові!