м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Pole Dance

Танці на пілоні – це вид спорту, вид мистецтва, заняття фітнесом, форма танцю . Сотні тисяч людей щодня захоплюються танцями на пілоні як хобі, заняття фітнесом, які стали доступні у всіх великих містах, і зараз вони користуються більшою популярністю, ніж будь -коли раніше. Але ви можете простежити історію танців на пілоні за сотні років.
Звідки виникли танці на пілонах?
(12 століття – сьогодення)
Що це?! Кажете, 12 століття?
Початок танців на пілоні може сягати 800-900 років тому-хіба це не захоплює?
Танці на пілоні мають унікальну та цікаву історію, оскільки спорт подорожує по всьому світу, виконується чоловіками та жінками різного віку.
Витоки танців на пілоні (приблизно 1200 р. До н. Е.)
Використання пілону в акробатичних розвагах можна простежити більш ніж 800 років тому в Індії. І Маллахамб.
Танець на пілоні походить від китайської циркової акробатики( китайський цирковий пілон) та індійської йоги на шесті( Маллакхамб йога).
Згодом було багато цікавості навколо танців на пілоні як занять фітнесом, натхненного танцюристами, які використовували більше акробатичних трюків у своїх виступах.
Заняття пол денсом
Протягом 1990 -х років вперше танці на пілоні навчилися як мистецтву та виду фітнесу. Він залишався альтернативною формою фітнесу, перш ніж завоював популярність.
Танці на пілоні для занять фітнесом почали набирати популярність в Америці, Європі та Австралії.
(2003 – сьогодення)
З середини 2000-х років танці на пілоні у сфері фітнесу почали досягати піку популярності. Заняття фітнесом на пілоні пропонуються у більшості великих міст. Ці заняття проводяться в спортзалах і танцювальних студіях,
Події Міжнародного чемпіонату з танців на пілоні.
Існує кілька комерційних змагань та чемпіонатів з танців на пілоні, включаючи місцеві, регіональні, національні та міжнародні заходи. Переможці отримують нагороди та звання, які відзначені міжнародним співтовариством фітнесу.
До середини 2010-х років танцюристи на пілоні продовжують розширювати свої межі. Хореографія також стала більш витонченою та новаторською, залишивши світ танцю на пілоні приголомшеним і в захваті від того, що фізично можливо.
Знаменитості, які танцюють на пілоні.
Зростання впливових людей у ​​соціальних мережах та культури знаменитостей допомогли танцям на пілоні для фітнесу завоювати популярність. Приклади знаменитостей, які публічно заявили про уподобання до танців на пілоні, включаючи Дженніфер Лоуренс, Мадонну, Шакіру, Емму Уотсон, Дженніфер Еністон, Кім Кардашян, Демі Мур та Брітні Спірс .
Танці на пілоні як олімпійський вид спорту
У 2003 році інструктор з танців на пілоні під назвою KT Coates розпочав кампанію разом з Міжнародною федерацією спорту (IPSF) з метою зробити Танці на пілоні олімпійським видом спорту.
У 2017 році Олімпійський комітет присвоїв танцю на пілоні статус “спеціального спостерігача”, що означає, що вони офіційно визнають танці на пілоні як вид спорту.