м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Прості поради, як розпочати тренування

Для багатьох людей мотивація зайнятись спортом є найважливішим фактором, щоб розпочати роботу над своїм тілом. Однак, як тільки ви починаєте відвідувати заняття стає важко думати про переваги, які чикають попереду бо тіло болить від кріпатури і ви вже готові здатись. Але не спішіть це роботи, ось кілька простих порад, які допоможуть вам продовжувати тренування.

Керуйте своїми очікуваннями

Найбільша перешкода, яку доведеться подолати – це ми самі. Експерти з фітнесу стверджують, що початківці часто відступають від своєї мети, тому що вони поставили перед собою нереалістичні терміни їх здійснення. Головне, що ви маєте усвідомлювати,коли починаєте відвідувати тренування, що на досягнення вашої  мети потрібен певний проміжок часу, і не треба притримуватись девізу: «Все або нічого». Запам’ятайте , що навіть невеличка фізична активність краща ніж її відсутність. Розпочавши відвідувати тренування, зосередьтеся на правильному та послідовному  їх виконанні, тоді фізичний прогрес не змусить себе чекати.

Набір реалістичних цілей

Важливо визначити чого ви хочете досягнути-це допоможе вам визначити шлях до вашої мети. Наприклад, ваша мета – схуднути:

  1. визначте скільки кілограмів ви хочете втратити;
  2. якій певний період часу на це потрібно.

Тоді, ви будете знати скільки разів на тиждень потрібно займатись активно спортом. Саме реалістично поставлені цілі допоможуть врятуватись від розчарування. Важливо також розуміти, що не можна втрачати 6 кілограмів на тиждень здоровим способом, незалежно від того ,наскільки важко ви працюєте на тренуваннях.

Суть полягає у наборі реалістичних цілей для себе, в залежності від вашого рівня підготовленості до занять фітнесом. Дайте своєму організму час на те, щоб він звик до навантажень і ви побачите результати у найкоротший термін.

Дотримуйтесь своїх тренувань

Почавши тренуватися, почніть із нескладної програми та дотримуйтесь її. Послідовність – це єдиний  спосіб виробити звичку регулярно займетесь фітнесом. Виберіть скільки разів на тиждень ви будете відвідувати тренування, а також у які конкретно дні, у якій половині дня (у ранці чи вечір). Після того, як ви визначитесь із графіком ваших тренувань, дотримуйтесь його та не робіть переривів. Згодом ви побачите, що тренування  – це свято.

Інформація, яка працює для вас

Ви можете перечитати багато статей про фітнес, а також ознайомитись із безліч дієтами, але запам’ятайте те ,що підходить для багатьох може не спрацювати для вас. Важливо знайти оптимальну комбінацію тренувань та харчування саме для вас, щоб вона приносила користь і наближала до мети. У цьому випадку добре звернутись до фахівців, які належним чином зможуть допомогти  та підібрати саме для вас  ефективний комплекс  тренувань і харчування.

Не шукайте виправдань

Деякі з виправдань, які ми висуваємо щоб пропустити тренування –  це просто наша лінь. Єдиний спосіб її позбутись – це дисципліна. Вона допоможе зосередитись на меті та побороти труднощі.

Нагороди себе

Ви маєте розуміти, що шлях до вашої мети є довгостроковим по часу. Проте з кожною перешкодою яку подолаєте, і з кожною перемогою яку здобудете у своїх тренуваннях найдіть спосіб себе винагородити. Виберіть те, що б вам дуже хотілось зробити і зробіть після тренування. Це і буде ваша нагорода за старання.

Знайдіть групу підтримки

Знайдіть серед своїх друзів та родичів людей, які вас підтримають, заохотять та будуть вашими мотиваторами.  Такі люди будуть нести відповідальність під час  вашої роботи у досягненні мети. Робота на собою не повинна бути одиноким кроком. Намагайтесь знайти нових друзів серед  тих хто займається з вами поруч у фітнес залі – це буде сильна підтримка.

Роби це весело

Переконайтесь , що ви отримуєте насолоду виконуючи вправи під час тренування. Не зосереджуйтесь на одному форматі тренувань. Якщо ви вчора відвідували силове тренування завтра відвідайте, наприклад, щось на зразок Зумби. Експерементуючи, ви зможете знайти для себе нові враження, що допоможе не втрати мотивацію займатись фітнесом.

Намагайтесь працювати так щоб, тренування та здорове харчування стали стилем вашого життя, а не одноразовою подією в ньому. Почніть сьогодні та через кілька місяців ви побачете, що ваше тіло стало міцнішим, а якість життя покращилась.