м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Продукти – сіяючої шкіри

 

 

Хочете знати секрет здорової та сяючої шкіри?  Це не тільки креми та маски, які Ви використовуєте, а раціон який допоможе Вашій шкірі виглядати бездоганно. Рецепт досконалості кольору обличчя починається зі збалансованого харчування: здорових жирів, достатньої кількості білка та великою кількістю фруктів та овочів. Продукти, які ми запропонуємо  допоможуть не тільки Вашій зовнішності, але й фізичному та психологічному здоров’ю.

Ось продукти які допоможуть Вам отримати досконалість шкіри.

1.Чорниця

Ця, на вигляд маленька ягода, багата вітамінами А і С, які, як відомо,  допомагають підтримувати рівень жиру у вашій шкірі. Речовини які входять до складу чорниці допомагають протидіяти деяким гормонам, які сприяють появі прищів. Чорниця, мабуть, одна з небагатьох рослин, у яких присутня така велика кількість сильних антиоксидантів. Одним із них є речовина мелатонін. Цей гормон бере участь у регуляції багатьох процесів організму. Додавайте  чорницю у свій  ранковий смузі або використовуйте її у фруктовому салаті.

2. Солодка картопля

Солодка картопля, багата вітаміном А, який допомогає у  боротьбі із вільними радикалами, які послаблюють імунну систему та ушкоджують клітини шкіри.  Ці елементи також допомагають нейтралізувати шкідливі токсини, які можуть утворюватися в організмі. Солодка картопля також багата вітаміном С, який стимулює виробленню колагену, що у свою чергу припиняє появу зморшок.

3. Устриці

Устриці багаті цинком та вітаміном С, які допомагають підвищити еластичність шкіри, продовжуючи її молодість.

4.Чорний шоколад

Чорний шоколад багатий на залізо, кальцій та вітаміни А, В, С, D і E. Разом ці поживні речовини допомагають позбавитись  від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, зменшити стрес гормонів та зволожують шкіру.

5. Шпинат

Шпинат містить  у  своєму складі залізо, яке допомагає надати шкірі яскравий та здоровий блиск. Шпинат також є потужним антиоксидантом, що сприяє продовженню молодості шкіри, а також знижує ризик розвитку раку та інших захворювань.

6. Вода

Вода є необхідною і корисною для нашого здоров’я. Вода – це зволоження Вашої шкіри, що в свою чергу сприяє її еластичності.