м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Про нас

Unity Fitness Club це жіночий фітнес клуб, де кожна панянка може знайти для себе підходяще заняття фітнесом. Хтось мріє схуднути, хтось навпаки – набрати хоча б кілька кілограмів, одні мріють побачити довгоочікувані “кубіки пресу”, інші – підтягнути сіднички, хтось хоче просто бути здоровим та почуватися на всі сто, дехто йде у фітнес клуб щоб почати нове життя, а декому необхідно доказати собі, що я це можу і немає нічого нездійсненного. Ми допомагаємо кожному. Адже досягти своєї мети, ще й в колі друзів і однодумців – це вдвічі приємніше. У розкладі клубу є групові програми на будь-який смак. Для занять обладнано два зали. В одному з них є пілони, що дає Вам можливість займатися pole dance. Для вашої зручності і комфорту в клубі є простора роздягальня і душ.

В Unity Fitness Club працюють тільки кваліфіковані інструктори, які з радістю допоможуть Вам підібрати заняття відповідно до ваших бажань, рівня підготовки і здоров’я.

Для тих, хто хоче серйозно попрацювати над собою, ми пропонуємо індивідуальні тренування і плани харчування, розроблені спеціально для Вас.

Якщо у Вас є дитина і Вам немає з ким її залишити, Ви можете прийти разом з нею до нас в клуб. Адміністратор включить йому мультики або пізнавальні фільми чи дасть матеріали для малювання. Крім цього є діючі групи для дітей дошкільного та шкільного віку, такі як йога для дітей, сучасні та східні танці.

Ми не обмежуємося на заняттях в залах, а організовуємо також тренування в парках та виїзні інтенсиви і семінари. Наші тренери періодично проводять майстер-класи та лекції.

Зали:
У вашому розпорядженні 2 комфортабельних зали. У першому розміщується група до 15 людей.
Другий зал обладнаний 4 пілонами і розрахований на групи до 8 людей.
В обох залах комфортна для занять температура, завжди світло і затишно.

До і після занять
В комфортній роздягальні Ви зможете переодягнутися і залишити свої речі. Після занять Ви зможете прийняти душ і знову почуватися бадьоро. В холі встановлено кулер , що дозволяє підтримувати правильну водний режим організму до і після тренувань.
В нас Ви можете отримати фахову консультацію щодо правильного підбору програми, що підходить саме для Вас, а також поради щодо правильного харчування.

Зона творчості та відпочинку
В холі ми створили для Вас комфортну зону для відпочинку, де можна поспілкуватися з друзями, зачекати на когось, або просто розслабитися.
Молоді мами, які прийшли на заняття зі своїми дітками, можуть записати їх на паралельні дитячі заняття або залишити в зоні відпочинку. Тут малюки під ретельним наглядом зможуть позайматися творчістю, побавитись поки мама буде займатися собою. Сумувати їм точно не доведеться, а мами зможуть спокійно і результативно позайматися на занятті.

Акції. Знижки. Бонуси
Слідкуйте за нашими новинами і Ви завжди будете в курсі всіх подій і акцій , які дозволять Вам придбати абонементи за ще вигіднішими цінами!