м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Принципи пілатесу

Пілатес, як і будь-яка методика побудови тренування, має свої принципи, про які ми сьогодні і поговоримо.

Оскільки спочатку Йозеф Пілатес позначив свою методику як «контрологія», то найпершим і важливим принципом є КОНТРОЛЬ. І це значить, що під час вправи Ви контролюєте не тільки напругу найбільш задіяних до вправи м’язів і техніку виконання, а ще й стежите за становищем всіх інших частин тіла. Якщо завжди займатися, слідуючи цьому принципу, то результат буде глибоким і без травматизму.

З контролю випливає другий принцип – центрування, тому що ми постійно стежимо за центром нашого тіла, який координує його руху. Центром тіла є такі великі групи м’язів, як черевні, сідничні і область попереку. Під час заняття ми концентруємося, що не упускати їх з уваги.

За попередніми принципом починається третій принцип КОНЦЕНТРАЦИЯ, який пояснює, чому метод Пілатеса належить до розділу фітнесу «Розумне тіло» (“mind and body”). Виконуючи вправи уважно і з концентрацією, ми вчимося гармонії зв’язку свідомості і тіла.

Не тільки під час заняття, а й взагалі в житті, не варто забувати про такий серйозному принципі як ДИХАННЯ. Пілатес практикував «грудне діафрагмально-латеральне дихання» для розвитку нижньої частини легень, яку ми слабо використовуємо у своєму повсякденному диханні. Дихання по методу Пілатеса не тільки змушує краще працювати всі системи організму, а ще й дозволяє Вам збільшити ефективність рухів.

Останніми, але не менш важливими принципами, які відрізняють цю методику від інших, є ПЛАВНІСТЬ і ТОЧНІСТЬ. Якщо втратити частину елемента вправи, то можна забути про досягнення успіху в самій системі. Ви повинні вибрати ці два принципи, а не прагнення зробити якомога більше. Пам’ятайте, що «більше, не завжди краще».

Успіху і здоров’я Вам! Займайтеся разом з нами.

Ваш Unity Fitness Club

pilates unity