м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Пресотерапія

Безкоштовна консультація!
Ціна

Пресотерапія – один з найбільш популярних апаратних процедур лімфодренажного масажу, що проводиться з використанням спеціального косметологічного обладнання – апарату, який включає у себе костюм, підключений до системи, що генерує стискання повітря. Костюм складається з кількох частин: рукавів, пояса, «чоботів» на ноги та стопи. Використовувати його можна як комплексно, так і лише для окремих частин тіла – все залежить від бажання клієнта й стану певної проблемної ділянки тіла.
Принцип проведення пресотерапії наступний: в підключений до апарату костюм поступає повітря, внаслідок чого створюється тиск на тіло. В залежності від режиму роботи та її інтенсивності повітря поступає в кожну з частин костюма по черзі, що створює своєрідний хвилеподібний ефект масажу.

Цілі
-стабілізація роботи лімфатичної системи;
-зменшення кількості рідини в організмі;
-виведення токсинів;
-боротьба з целюлітом;
-тонізація м’язів.
Кому підходить
Ця процедура буде корисною для людей з зайвою вагою, целюлітом, в’ялими м’язами, варикозними хворобами, набряками ніг та лімфатичними набряками, а також для тих, хто хоче досягнути еластичності м’язів та привести їх в тонус, відновитись після косметологічних процедур. А от відмовитись від пресотерапії доведеться тим, хто має проблеми з нирками, тромбоз, гострі хронічні та шкірні захворювання, пухлини та запалення. Протипоказаний цей вид масажу для вагітних, під час менструації та після переломів.
Основні переваги процедури
ефективність;
приємні відчуття під час та після проведення процедури;
виведення токсинів та шлаків з організму;
тонізація м’язів й позитивний вплив на процеси обміну речовин у організмі.