м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Поради, як зарядитись енергією без кофеїну

 

Вам потрібен заряд енергії, якого буде достаньо на весь робочий день, але ви не хочете щоб цей поштовх був із кофеїну або цукру, тоді ці декілька нескладних порад саме для вас!

Скоротіть тренування

Якщо ви проводити багато часу на тренуваннях (більше ніж годину часу), тоді обмежте свої тренування, наприклад , до 45 хвилин в день. Зосередьте свою увагу на тренуваннях вправи, які надають вам найбільшу користь ( складні рухи такі, як присідання, випади та інші).

Ваші тренування повинні додавати енергію тілу, а не забирати її. Вправи під час занять мають приносити максимум користі та навантаження, активізуючи вашу енергію.

Прогулянка

Прогулянка у швидкому темпі зробить чудеса з вашим енергетичним зарядом. Почніть нову програму для годинної обідньої перерви: їжа пів години/прогулянка пів години часу. Ця невелика зміна у вашому розкладі зробить вас більш енергійними.

Вода

Пийте протягом дня більше води. Зневоднення організму приводить до втоми. Не чекайте  моменту спраги, бо ваш організм до цього часу вже зневоднений. Пийте воду на протязі дня через певні проміжки часу до двох літрів на добу. Ви також можете додати лимон, огірок, щоб додати другий смак.

Фрукти та овочі

Їжте більше фруктів та овочів. Наприклад, виберіть один день тижня на протязі, якого ви будете їсти тільки овочі, а також вживайте овочі з основними блюдами.

Фрукти, ягоди ви можете брати, як перекус, на протязі дня.

Сон

Звичайно, ми не можемо говорити про підвищення енергії без згадування сну. Зробіть сон пріоритетом та ставтесь до нього серйозно. Ваш сон має бути не менше ніж вісім годин. І ще одна порада припиніть пити за декілька годин до сну.

Сніданок

Сніданок має бути енергетичним, наприклад, яйця та горіхи. Ви отримаєте від такого сніданку необхідну кількість амінокислот, здорові жири та енергію на тривалий час.

Сніданок  – найважливіша їжа за увесь день.

Притримуйтесь цих порад і заряду вашої енергії вам вистачить на увесь день!