м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Поради, щоб отримати привабливе тіло до пляжного сезону.

Ми пропонуємо декілька порад, які допоможуть вам зустріти пляжний сезон у тілі яким будете пишатися!

  1. З кожним прийомом їжі вживайте білок.

Вживання білка достатньої кількості  є важливим не тільки для збільшення м’язової маси, але і для втрати жиру. Люди, які споживають білок у всіх трьох прийомах їжі втрачають вагу краще,тому що  відбувається сушка м’язів і це наближає вас до ідеальної фігури.

  1. Відмовитись від перекусів.

Замість перекусів треба їсти збалансовану їжу три або чотири рази на день. Це дає змогу легше стежити за кількістю споживання їжі.

  1. Відмовтесь від алкогольних напоїв.

Вам потрібно зменшити кількість споживання калорій, щоб організм почав спалювати накопичений жир. Із кожним ковтком алкоголю ви споживаєте непотрібні калорії. Якщо вашою метою є схуднення до пляжного сезону- тримайтесь подалі від бару.

  1. Їжте продукти, які ведуть боротьбу з целюлітом.

Целюліт є проблемою багатьох жінок. Він може розвинутись у результаті порушення в сполучній тканині шкіри, відомий як кологен. Кологен- це тип білка, тому треба вживати високо якісні білкові продукти, які сприяють зміцненню колагенових волокон, тим самим зменшують целюліт. Не забувайте пити багато води! Хорошим джерелом кологену є ягоди темних кольорів, наприклад, чорниця і ожина.

  1.   Сон.

Щоночі ви повинні спати 7-9 годин. Сон має важливе значення для досягнення ідеальної фігури, він є ключем до вашого успіху! Він дає вашому тілу час, щоб оговтатись від інтенсивних фізичних вправ і «ремонту» м’язів. Як що ви позбавляєте себе нічного відпочинку-це може порушити ваш гормональний баланс і  з’явиться надмірне відчуття голоду.

  1.  Не нехтуйте фізичними вправами для спини.

Сильні, добре розвинені верхні м’язи спини змусять талію виглядати меншою і більш           визначеною. Коли ви нехтуєте тренуваннями верхньої частини спини, ваше тіло може виглядати непропорційним, а талія буде здаватись більшою, ніж є насправді.

  1. Збільшити фізичну активність.

Ви повинні звернути увагу на те, що ви робите за межами тренажерного залу та кухні. Збільшивши  фізичну активність збільшуються результати вашої підготовки зробити тіло для пляжу. Більше ходіть сходами та вулицями. Проводьте свої вихідні в активному відпочинку.