м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Поради для тих,хто хоче почати практикувати йогу

Найважливіше правило на заняттях з йоги – отримувати задоволення від тренувань.

Вправи з йоги не повинні перевтомлювати організм. Особливо на початку практики важливо прислухатись до своїх відчуттів і не допускати перевтоми. Заняття  для початківців перш за все спрямовані на загальну гармонізацію всіх систем організму, подолання стресу і напруження в м’язах, тому практика повинна ускладнюватись поступово.

На заняттях з йоги потрібно бути в зручному одязі. Бажано, щоб одяг був пошитий із натуральних тканин і не сковував рухів. Займатись можна босоніж або в шкарпетках.

Для занять потрібен коврик для йоги. Ці коврики не ковзають і мають невелику вагу.

Їжу рекомендується приймати за 2-3 години до початку занять. Під час тренування не повинно виникати відчуття голоду або важкості після їжі.

Займатись потрібно систематично. Краще 2-3 рази в тиждень з однаковим інтервалом між тренуваннями. Поступово частоту занять йогою можна збільшувати.

Для жінок в дні менструацій існують обмеження до виконання деяких вправ. Не рекомендується виконувати перевернуті пози, скрутки, навантажувати м’язи пресу. Але ці дні не є протипоказом до занять йогою. Навпаки, деякі вправи можуть покращити Ваше самопочуття і настрій.

Якщо Ви маєте якісь захворювання, перед початком занять варто проконсультуватись з інструктором .

Автор статті: Ковальчук Ольга, інструктор групових програм Unity Fitness Club