м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Поради для тих, хто вирішив поміняти систему харчування

 

Багато людей робили спроби перейти на раціональне харчування. Але, на жаль не завжди такі спроби закінчувалися успіхом. Ось кілька порад, які допоможуть вам перебудувати сої харчування і досягти бажаної мети.

Поміняйте продукти, які вживаєте

Погодьтеся, що дуже складно дотримуватися принципів здорового харчування, якщо на вашій кухні знаходяться чіпси, всілякі солодощі, ковбаси та інші, але при цьому відсутні каші, нежирне м’ясо, овочі та фрукти.

 

Для правильного харчування ви повинні їсти такі продукти:

злаки (бурий або чорний рис, вівсянка, гречка та інші);

бобові (нут сочевиця, квасоля, горох. боби);

цільнозерновий хліб, крекери та хлібці;

нежирне м’ясо;

морська і річкова риба;

рослинна олія;

свіжі або заморожені фрукти та ягоди, зелень, овочі;

чай;

спеції;

вода питна без газу.

Цей список допоможе вам організувати повноцінне, корисне і смачне харчування.

Рівень глюкози в крові

Зменшення рівня глюкози у крові – це непереборний голод, який ми починаємо відчувати, а тому ми наїдаємося всіма не корисними продуктами. Рівень цукру в крові потрібно на підтримувати постійний рівень. Харчуйтеся продуктами, в яких багато складних вуглеводів (злаки, овочі та фрукти).

Підготуйтеся до “небезпечним” ситуацій

Бувають моменти, коли ми змушені відступити від раціону правильного харчування. Наприклад, день народження або обід у батьків.

У таких випадках все що від вас потрібно це налаштуватися на застілля і не переживати. Таке відхилення від системи правильного харчування ви можете собі дозволити.

Пам’ятає, що стрес змушує організм виробляти кортизол та адреалін, підсилювачі апетиту. І навіть якщо ви за святковим столом нічого не будете їсти те потім коли повернетеся додому ці гормони вас змусять з’їсти більше, ніж належить.

Змініть своє ставлення до правильного харчування.

Визначте для себе, що правильне харчування це не необхідний захід для вашого здоров’я, а просто можливість вживати смачну їжу і при цьому отримувати задоволення і бути в доброму здоров’ї.