м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Попітніти чи виспатися? 5 Поширених дилем

Всі ми знаємо, що більше рухатися, як правило, корисно для здоров’я. Але більше не завжди краще, коли справа доходить до вправ — і справді бувають випадки, коли лікарі та фітнес-професіонали кажуть, що полегшення може бути найкращим варіантом.

Але не завжди легко вирішити, чи варто продовжувати сеанс потовиділення, чи дати своєму тілу відпочити протягом дня. Якщо ви погано спали минулої ночі, почуваєтеся погано від погоди або щойно отримали вакцину від COVID-19, ось що радять робити експерти:

1. Ви застудилися, а з носа тече, як з крана?

Обгрунтування Поки у вас немає лихоманки і ви відчуваєте бажання це робити, ви можете займатися спортом. Просто тримайте інтенсивність тренування від слабкої до помірної — подумайте про ходьбу або вправу на еліптиці — і переконайтеся, що ви залишаєтеся зволоженими. Якщо ви хворі, ви вже зневоднені, тому вам потрібно пити багато води під час тренування

Але якщо у вас є лихоманка, яка визначається як температура 37,5 градусів або вище, або ви кашляєте, відкладіть цю справу, поки не відчуєте себе краще. І в будь-якому випадку, якщо у вас грип чи інша більш важка вірусна інфекція, робіть те, що хоче ваше тіло, і відпочивайте. Інакше ви можете потенційно негативно вплинути на свою імунну систему, що не є дуже добре. І якщо ви берете участь у груповому занятті або в оточенні інших, ви повинні утриматися, щоб уникнути потенційного впливу будь-якої інфекції, з якою ви боретеся.


2.Минулої ночі ви надто гуляли, і у вас похмілля

Якщо ви відчуваєте себе жалюгідним, фізичні вправи лише погіршать самопочуття, особливо якщо ви відчуваєте запаморочення або нудоту. Ви можете зневоднювати себе ще більше, і це може погіршити самопочуття. Протягом дня і якщо ви почнете почувати себе краще, ви завжди можете спробувати легкі заняття, як-от ходьба або йога. Просто тримайте цю багаторазову пляшку з водою поруч; похмілля може зневоднювати вас.

3. Минулої ночі ти крутився і майже не спав

Якщо тренування означає, що вам доведеться економити на сні, краще пропустити спортзал. Сон завжди повинен мати пріоритет над фізичними вправами. Недосипання може бути так само погано, як і вживання наркотиків чи алкоголю, оскільки ви не будете мислити чітко, не зможете зосередитися чи зосередитися. Замість тренування побудьте трохи довше в ліжку або лягайте раніше.

4. Ви прокинулися з невеликим пощипуванням у спині

Це залежить від того, чи маєте ви справу з м’язовою проблемою чи проблемою, пов’язаною з нервами,. Оскільки ви не дізнаєтеся, поки не почнете рухатися, спробуйте заняття з низьким рівнем впливу, як-от ходьба, і не прискорюйтеся занадто швидко. Якщо ви почуваєтеся краще, коли починаєте рухатися — якщо це м’язи, рух може допомогти розтягнути та послабити тісні ділянки — продовжуйте так. Однак якщо ваша спина продовжує посилати вам тривожні сигнали, дайте собі ще один день для відновлення. Якщо вас все ще турбує або у вас повноцінний біль у спині, зверніться до лікаря.

5. Вчора ви пройшли нове заняття з фітнесу, а тепер Вам дуже боляче

Якщо це справді просто біль у м’язах від нового заняття,біль на наступний день – це нормально, хоча, можливо, вам доведеться змінити своє тренування. «Подумайте про те, щоб зайнятися діяльністю, з якою ваші м’язи вже знайомі, або яка менш інтенсивна або використовує інші м’язи

Ванни з морською сіллю, масаж і легка йога також можуть допомогти полегшити біль. Однак якщо ви відчуваєте біль у суглобах, це може свідчити про те, що ви штовхнулися так сильно, що в організмі виникло запалення. Цей біль є сигналом для того, щоб зупинитися і відпочити, оскільки більше не вирішить проблему і може погіршити ситуацію.