м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Помилки у фітнес клубі, яких слід уникати

1.Будучи голодним
Ходячи на заняття фітнесом із особистим тренером або на тренування в залі, важливо мати достатнє підживлення.
Залежно від того, коли відбувається ваше тренування протягом дня, залежатиме від того, коли ви з’їли останній прийом їжі, але якщо ваша мета – схуднути та розтопити жир із тіла, то мати потрібну енергію у вашій системі надзвичайно важливо.

2.Не розтягуючи м’язи
Це займає лише кілька хвилин, і це можна зробити під час вашого перебування в залі.Деяким людям не потрібно так сильно розтягуватись, якщо вони гіпермобільні,іншим потрібно буде розтягуватися як на початку, так і в кінці тренувань.
Вам слід провести деякі дослідження та поговорити з досвідченим фахівцем у фітнесі про правильну техніку та програму розтяжки для вашого тіла.

3.Просто займатися кардіотренуванням
Кардіо корисний для загальної фізичної форми і може допомогти серцево-судинній системі (серця, легені тощо), але це не допоможе, якщо ви хочете привести в тонус різні частини свого тіла, схуднути чи збільшити кількість.
Це зробить дуже погану роботу, навіть якщо ви робите HIIT (інтервал високої інтенсивності).

4.Не вистачає різноманітності у ваших тренуваннях
Не застрягай у фітнес-колії. Це те, у що легко потрапити, особливо якщо ви маєте персонального тренера і маєте власну програму тренування на замовлення, розроблену саме для вас. Якщо ви продовжуєте робити ті самі вправи, ваше тіло адаптується до цього, а ваш прогрес стане плато.

Так важливо продовжувати кидати виклик своєму розуму та тілу, якщо хочеш продовжувати досягати результатів.

5.Робите вправи занадто швидко
Якщо використання правильної форми – це один із способів заподіяти травму, виконання повторень у вправі – це теж спосіб зробити це: коли ви вважаєте, що можете перейти до наступної ваги, але потім зробіть травму, оскільки це виявляється занадто важкий.
Крім того, якщо ви рухаєтеся занадто швидко, тоді ви не дозволяєте вправам цієї групи м’язів виконувати роботу, а це означає, що ви не побачите максимального впливу на свої цілі.

6.Не використовуючи повний діапазон рухів
Щоб отримати більшу частину часу в залі, важливо використовувати весь обсяг рухів, який має вправа.
Майте на увазі, що краще знижувати вагу, яку ви пересуваєте, і робити речі повноцінно і правильно, ніж рухатись вперед і завдавати собі травми. Саме тоді вам знадобиться реабілітація від травм.
Ви також виявите, що якщо ви використовуєте повний спектр рухів, тоді ви найбільше працюєте на м’язах.

7.Копіювання інших
Коли ви відвідуєте тренажерний зал і вам показали правильну форму від вашого особистого тренера, тоді важливо дотримуватися такого способу ведення справи.

Не відкладайте, якщо хтось робить щось інше. Можливо, спосіб їх виконання вправи абсолютно неправильний.
Якщо ви коли-небудь сумніваєтесь, запитайте когось із тренерів у спортзалі.