м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Pole Dance – один з найкращих видів фітнесу для жінок

Коли люди чують про фітнес і користь для здоров’я, різні форми тренувань, вони рідко думають про Pole Dance як один із варіантів. Pole Dance швидко став дуже популярною формою фізичних вправ і навіть змагань. Це відмінний спосіб не тільки розкрити Вашу сексуальність, але й покращити стан здоров’я, що не слід випускати з уваги. Якщо Ви хочете дізнатися більше про переваги Pole Dance і чому він вважається одним з найкращих видів фітнесу для жінок, просто читайте далі.

1. Pole Dance допомагає Вам швидко спалювати калорії

Pole Dance заставляє працювати м’язи всього тіла. Ви завжди в русі – що робить його відмінним тренуванням для серцево-судинної системи. Ви можете втратити більше калорій за 30 хвилин заняття Pole Dance, ніж займаючись годину аеробікою або на тренажерах.

2. Ви будете менш роздратовані.

Одна з найбільших переваг Pole Dance, пов’язана з станом Вашого психологічного та емоційного здоров’я. Pole Dance – це весело! Заняття проходять у веселій і дружній атмосфері. Тому заряд позитивного настрою Вам гарантовано J

Інтенсивний Pole Dance допоможе Вам збадьорити тіло, щоб почати виробляти ендорфіни, гормон, пов’язаний з почуттям ейфорії. Ви будете спокійнішими і щасливішими після хорошого тренування.

3. Кожне наступне тренування мотивує Вас працювати більше.

Pole Dance розвиває сильне тіло, будує витривалість і змушує Вас почувати себе сексуально. Покращуючи свої навички, освоюючи нові трюки,елементи Ви не захочете зупинятись вже ніколи.

4. Ви стаєте більш гнучкою

Люди часто забувають про важливість рухливості суглобів і гнучкості. Коли ви станете більш гнучким, у Вас буде менше проблем, таких як біль у спині,скутість потиличних м’язів і біль у м’язах. Ви також зведете до мінімуму ризик розтягувань і зможете рухатися більш вільно.

5. Pole Dance може допомогти Вам легше переносити вагітність та пологи.

Одним з менш відомих переваг Pole Dance, що ця форма тренування може бути корисним у подальшому житті, коли Ви вирішите завести дитину. Pole Dance розвиває виключно сильну спину і м’язи живота, що допомагає звести до мінімуму болі в спині під час вагітності та насправді допомагає Вам при болючих пологах.

6. Міцний і здоровий сон

Відпочинок настільки ж важливий для Вашого тіла, як і правильне харчування. На жаль, не багато людей отримують достатньо часу на сон в багатьох випадках це тому, що вони просто не можуть заснути. Регулярні тренування Pole Dance(кардіо тренування + силові навантаження + розтягування) – запорука хорошого сну.

Pole Dance подарує Вам не лише сильне привабливе тіло але й допомогти Вам поліпшити Ваше психічне та емоційне здоров’я, запобігти травм і збільшити мобільність та гнучкість, а також дати Вашому особистому життю поштовх, зробивши Вас більш упевненим і сексуальним.

Ви безперечно повинні спробувати Pole Dance.