м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Pole Dance

Pole Dance виходить з дуже старих гімнастичних видів спорту. Поєднує в собі елементи китайського цирку та Індійського мистецтва під назвою фітнес-маллакхамб.

Китайський цирк-це поєднання сходження, статичних поз та акробатичних елементів на довгих сталевих пілонах. Для підвищення продуктивності часто використовують кілька пілонів, артист може виконати “поворот ” перекид” від одного пілона до іншого.

Маллакхамб – це є Індійська програма навчання, яка надалі стала підготовка до боротьби. Він працює з власною вагою людини, коли тіло майже постійно обертається, тому що мова йде про розвиток всього організму. Вправа виконується на дерев’яному Колі. Зачатки танцю на пілоні описуються кілька історій з усього світу.

Остаточний вид танцю на пілоні, як ми його знаємо сьогодні, приходить з Канади (80-ті роки минулого століття).Там ми можемо зустрітися з поняттям мистецтво пілона, що було не визначено досі на основі переглянутих відео під цією назвою, можна припустити, що це поєднання танцю на пілоні і Pole-фітнес. Мабуть, найвідоміший представник мистецтва танцю на пілоні є Австралійська зірка Джамиллой Девіль – її відео-типові приклади обох цих профілів.
Майбутнє танцю на пілоні і фітнесу
Бум цього спортивного сектору дійсно великий. Кількість Ентузіастів, які прагнуть оволодіти мистецтвом танцю зростає.

Танець на пілоні на Олімпійських іграх?

Спільнота танцю на пілоні і фітнесу зробила великий стрибок.
Жінки встановили свої власні пілони на дому в своє задоволення. Але вони так пристрастилися до цього діла, що інтерес швидко поширився серед громадськості і стали виникати дослідження, були організовані любительські змагання і, в кінцевому рахунку, міжнародні конкурси, яка активізували зусилля, щоб рухатися в цьому спорті далі. Ідея застосовувати Pole Dance на Олімпійських іграх викликала гарячу дискусію і підкреслила серйозність танцю на пілоні як виду спорту.

Один із перших чемпіонів світу – японка Маї Сато (Токіо, 2010), тренується 5 разів в тиждень по 5 годин і підтверджує, що навчання дуже вимогливе – ідеальне освоєння методики, гімнастики вимагає відмінну потужність та витривалість фізичного стану. Pole Dance інструктори одноголосно визнають, що танець на пілоні і фітнес повинні стати поважним видом спорту, як наприклад скейтбординг, який також був спочатку неофіційним видом спорту.Головне завдання Pole Dance спільноти є усунення аморальності зображення від танцю на пілоні, який є головною перешкодою для включення в якості офіційного виду спорту.