м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Pole dance

Перше заняття безкоштовно!

Pole dance – різновид танцю, який виконується на одному чи двох пілонах і поєднує у собі акробатичні, хореографічні та гімнастичні елементи. Основний тип навантаження – утримування тіла в тонусі, виконання різних стійок в горизонтальному та вертикальному положеннях.

Цілі
Заняття pole dance – це гарний спосіб розтягнути м`язи, добре розвинути витривалість рук, ніг та спини, а також підвищити власну самооцінку й покращити настрій. Як результат стабільних тренувань – підтягнута фігура й грація рухів.
Кому підходить?
Pole dance буде корисним для людей з різним рівнем фізичної підготовки. Незалежно від особливостей фігури, ваги чи віку такі тренування неодмінно принесуть позитивний ефект.
Форма одягу
Короткі еластичні шорти, топ, гетри, чешки або балетки.
Тривалість
55 хв.
Що необхідно взяти з собою?
Пляшечку для води, гарний настрій :)
Основні принципи pole dance:
- регулярність;
- витривалість;
- центрування;
- концентрація;
- плавність.
Фотогалерея

Pole dance – це заняття із використанням вертикального тренажера – пілона. Формат тренування різноманітний – заняття є аеробним, інтервальним, силовим і навіть танцювальним. За рахунок цього Ви швидко позбуваєтесь зайвих кілограмів, тіло стає сильним та підтягнутим, набуває ідеальних форм, а рухи стають граціозними. Заняття підходять для людей будь-якого віку, статури та рівня підготовки. Тренування проходять у міні-групах. Форма одягу: короткі шорти, топ та чешки. Тривалість заняття: 55 хв.