м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Поїхали на природу.

Більшість свого життя ми знаходимось у залізобетонному світі міста, що створений людськими руками. Але є  речі, що не потребують і николи не пот ребували наших рук.

Це наша природа. Гори і долини, річки і озера, квіти і дерева, тварини і звичайно ми люди.

Багато людей вважають за краще , вільний час проводити на природі. Правильно і корисно.

Мабудь кожен з дорослих людей задумувався наскільки корисні наші прогулянки на природі. Зі школи ми памя’таємо: дерева виробляють кисень. Тому так добре і вільно нам дихається у лісі.

Ми про це у лісі не думаємо, але як насичується у цей час наші легені і мозок. Чи є людина, яка хоч на хвилину не зупинялась і з задоволенням не слухала спів пташок, чи шелест листя. Яке це почуття! Цілюща і повна релаксація. Безкоштовна і приємна.

Коли гуляємо по полю, по степу, вдихаємо всю гаму ароматів трав. Чи не диво це? Прийшли  просто у природній аромо-кабінет. Тут тобі і чебрець, і полин, і деревій і навіть те чому назв незнаємо.

Про море обов’язково потрібно згадати, а ще й по можливості відвідати. Яке задоволення, а ще більша  користь. Морська сіль. Насичена йодом вода. Пісок, а ще краще галька.

Ваша шкіра стає гладенькою, бронзовою. Щитовидна залоза наповнюється йодом. Ніжки і все тіло отримує  спа масаж. Магія!

Гори, що є за них краще? Тільки гори. Влітку і зимою. Ягоди і гриби, лижі і санки. Піднялися на верхівку, спустилися – навантаження і тренування ніг. Зігнулися, розігнулися за грибочком, ягідкою – ось вам вправи на гнучкість і укріплення спини.

А наші річки і озера? Як їх обійти своєю увагою. Плавання. Рибалка. І з нову ж таки тренування – рук, пресу і всього організму.

Коли ми на природі, ми стаємо спокійними і чутливими. Все впливає на наш емоційний стан. Висновок – міцна і здорова нервова система.

Тому обов’язок усіх нас полягає у постійній турботі про нашу природу, так як вона піклується про нас. Обережно, чутливо, з любов’ю ставитися до неї. Ставлення до природи є ознакою моральності й мірилом рівня культури людини.

Любіть і шануйте природу. Вона наш тренер і лікар. Будьте здорові.