м. Львів, вул. Роксоляни, 18

ПІЛАТЕС

 

Струнке, гнучке тіло, виглядати підтягнуто і відчувати себе добре – дуже хочеться всім. Займаючись Пілатесом все це ми можемо мати.

Розберемося, що таке Пілатес. Родоначальник пілатесу – Джозеф Пілатес, німецько-американський спортивний фахівець, винахідник методики фітнесу, що отримала його ім’я. В юності він задумався про систему тренувань, яка дозволила б досягти ідеального поєднання гнучкості та сили тіла,яку успішно і створив.

З часом кожен з учнів Пілатесу вніс щось своє в методику.В наш час займаються пілатесом – Мадонна, Джоді Фостер, Том Джонс, Патрік Суейзі, Джон Траволта і багато інших.

Пілатес працює зі всім тілом в комплексі, а не окремо. Займаючись, отримуєте – гнучкість ваших м’язів, силу, координацію, швидкість, спритність, витривалість і зняття стресів або звільнення від тривожних думок.

Подовження м’язів у пілатесі досягається шляхом використання техніки дихання, концентрацією, точністю і плавністю рухів. Тренування дають можливість не витрачати зайвих зусиль у повсякденному житті, оскільки ви зможете контролювати тіло і змушувати працювати лише окремі групи м’язів.

Перевагою пілатеса є можливість займатися в будь-якому віці і практично в будь-якому фізичному стані. Тиха музика і спокійна обстановка, вправи п овільно перетікають з однієі в іншу, певна філософія тренінгу благотворно впливають не тільки на наше тіло, але і на психіку.

Відмінно знімає напругу, усуває блоки і м’язовий дисбаланс, розтягує хребет, тим самим  знімає спазми.

Тренуючись всього 3 години в тиждень, ви досягнете чудової фігури і мудрих думок.

Хіба  не до цього повинна  прагнути людина у своєму земному житті?