м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Перкусійний масаж або масаж бамбуковими паличками

Перкусійний масаж – це методика, яка  дійшла до нас зі Сходу. Основою цієї процедури – тайський масаж, якому вже більше, ніж п’ять тисяч років. Назва перкусійний походить від слова “percussio” – простукування.

Масаж бамбуковими паличками можна віднести до СПА-процедури, яка чудово справляється з надлишковою вагою, корегує фігуру та бореться з перевтомою. Для масажу застосовують бамбукові палички різного діаметру та довжини, якими масажист впливає на певні ділянки. Масаж можна робити на спину, сідничні м’язи, руки, ноги, стопи та ін.

Масаж складається з декількох стадій – на початок – розігрів мязів за допомогою прийомів класичного масажу,далі – вплив на різні ділянки за допомогою бамбукових паличок та розслаблення. Під час масажу використовують, як ритмічне постукування, так і спокійні плавні рухи.  

Цей вид масажу не рекомендується проводити людям в період гострих інфекційних захворювань, під час вагітності. Також протипоказаний тим у кого є пухлини, рани, кровотечі, хвороби крові,  венеричні захворювання, захворювання шкіри, камені в жовчному міхурі та нирках, захворювання шлунково-кишкового тракту та органів черевної порожнини, варикозне розширення вен, гострий запальний процес, туберкульоз.  

Перкусійний масаж бамбуковими паличками чудово знімає втому і покращує загальний тонус організму, покращує роботу нервової системи. Також ця техніка широко використовується у антицелюлітному та лімфо дренажному масажах. Цей вид масажу може використовуватися як відновлюваний після запалення легень та простудних хвороб. Перкусійний масаж бамбуковими паличками чудово стимулює підтягнення та тонізацію дряблої шкіри, активує обмінні процеси організму.

З таким видом масажу чудово поєднуються процедури обгортування водоростями, глиною, та інші види обгортувань.

Масаж допоможе Вам розслабитися та позитивно впливатиме на стан організму в цілому. Цей вид масажу не залишить Вас байдужими.