м. Львів, вул. Роксоляни, 18

Перехід на літній час: як допомогти організму в момент адаптації

 

Переведення годинника на літній час додає нашому організму додатковий дискомфорт: недосипання на фоні весняного авітамінозу, а також адаптація організму в цей період. Всі ці фактори не йдуть на користь людському організму.

У період коли наш організм намагається пристосуватись до нового графіку порушується сон, відбуваються зміни в обміні речовин, погіршується імунітет, і як наслідок збій у роботі серцево-судинної системи.

Враховуючи перераховані фактори можна зробити висновок про те, що перехід на літній час це серйозна проблема для людського організму.

Пропонуємо декілька порад, які допоможуть легше пережити період адаптації.

При переході на літній час порушується сон людини, тому пропонуємо при ранковому пробудженні не робити різких рухів та не вставати одразу з ліжка після сигналу будильника. Полежіть декілька хвилин, щоб дати вашому організму час на пробудження.

Пийте зелений чай на протязі дня. Він добавить енергії.

Щоб допомогти організму скорше заснути, наприклад: перед сном прогуляйтесь на свіжому повітрі, попийте теплого молока або трав’яного чаю з медом. Прийміть ванну із заспокійливими аромомаслами.

Якщо в період переходу на літній час Ви приймаєте ліки за графіком, не змінюйте його навіть після переводу годинника. Приймайте ліки по старому графіку з урахуванням нового часу.

Будь-які зміни призводять до стресу. Тому намагайтесь більше бувати на свіжому повітрі, займіться спортом, додайте у свій раціон фрукти та овочі для поповнення організму вітамінами. Все це допоможе Вам легше перенести період адаптаціїї.   .