м. Львів, вул. Роксоляни, 18

ОСОБЛИВОСТІ ФІТНЕС ХАРЧУВАННЯ

Для того щоб отримати бажані форми та омріяну фігуру недостатньо просто займатися  фітнесом. Необхідно ще правильно харчуватися, вираховуючи енергетичну цінність та співвідношення білків, жирів, вуглеводів, вітамінів та мінералів кожного прийому їжі.
Ми– це те, що ми їмо. І це дійсно так! Харчуючись щодня правильною, корисною їжею, Ви будете залишатись бадьорим, здоровим та красивим без обтяжливих дієт.
Правильне харчування відіграє дуже важливу роль як у фітнесі, так і взагалі. Слід пам’ятати, що відвідуючи заняття з фітнесу, потрібно вживати їжу за 2 години до тренування та через 2 години після тренування.
Щоб розпочати цей «старт здорового харчування», насамперед потрібно з нашого раціону прибрати напівфабрикати: чіпси, цукерки, сухарики, газовану солодку воду, спиртні напої, зменшити кількість солі та цукру. Оскільки ця їжа повільно вбиває не тільки красу вашого тіла,  а й здоров`я взагалі.
Друге, що необхідно зробити, аби наблизитись до своєї мети, – це скласти для себе приблизний розклад та меню харчування на тиждень.Їсти слід 5-6 разів на день в маленьких порціях. Наприклад, сніданок/ перекус/ обід/ перекус/ вечеря/ пізня вечеря. Головне пам’ятати що, якщо все життя ви харчувались неправильно, переходити на здорове харчування слід поступово, поетапно, прислуховуючись до свого організму.
У вашому новому меню харчування мають переважати такі продукти: фрукти, овочі, м’ясо, риба, бобові, каші, молочні продукти, крупи, горіхи, зелень. З солодощів дозволяється мед та варення. Здорове харчування зобов’язує Вас вживати велику кількість рідини. Нормою вважається 1,5 – 2 л в день.
Правильне харчування – це не дієта, а спосіб життя. Дотримуючись цього правила, Ви значно покращите собі життя та здоров’я, налагодите обмін речовин та станете щасливішим!